• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
Yeni telefon alıcam Maksimum limit 3,000 TL sizin öneriniz ne olurdu ben Samsung S7 Edge hoşuma gitti.

Ağustos başında Note 7 çıkacak onu da bir bekle gör derim sonra kararını verirsin.

ekimde I phone 7 yi tanıtır ve diğer telefonları 200-300 $ düşer ama Türkiyede nedir durum pek bilmiyorum. Bence telefon almak için erken bir zaman.

Sony Xperia Z5 diyorum Çok güzel bir telefon ve su altında çok güzel resim çekiliyor. Havuzda ve Denizde denendi :D

Samsung alma çöp, piyasası anında düşen bir marka. Sağlamlık açısından iPhone öneriyorum kardeşim. 6s harika sarj konusunda da çok iyi :up:

Samsung gereksiz bence de. Telefonlarla ilgilenmem ancak piyasası çabuk düşüyor gerçekten. Al Iphone falan ya da o kadar para vereceğine iyi verim alabileceğin başka markalar vardır Huawei, LG gibi.

2 3 ay önce bende s7 edge ile 6s plus arasında kaldım 6s plus aldım şuan gayet memnunum.

Alıp satmayı düşünüyorsanız iPhone'dan başkasını almayacaksınız çünkü diğer markaların hepsinin fiyatları düşüyor. Ama yok ben kullanacağım ilerde satıp satmamak mesele değil diyorsanız o zaman hangi marka veya telefon hoşunuza gidiyorsa alabilirsiniz. Samsung'un fiyatı düşüyor, LG veya Huawei'nin düşmüyor gibi bir durum yok, tüm Androidli telefonların fiyatı düşüyor. (Bu herkes için genel bilgi)

Arkadaşa telefonu hayırlı uğurlu olsun bence güzel seçim, güle güle kullan.

Lenovo vibe p1 iyi geliyor bana niye insanlar tercih etmiyor anlamıyorum şarjı abime en az 3 gün gidiyor bazen 4 gün bile kullandığı oluyor.

Alıp satmayı düşünüyorsanız iPhone'dan başkasını almayacaksınız çünkü diğer markaların hepsinin fiyatları düşüyor. Ama yok ben kullanacağım ilerde satıp satmamak mesele değil diyorsanız o zaman hangi marka veya telefon hoşunuza gidiyorsa alabilirsiniz. Samsung'un fiyatı düşüyor, LG veya Huawei'nin düşmüyor gibi bir durum yok, tüm Androidli telefonların fiyatı düşüyor. (Bu herkes için genel bilgi)

Arkadaşa telefonu hayırlı uğurlu olsun bence güzel seçim, güle güle kullan.

Nedense yazım copy paste gibi birşey olmuş, hoş değil he böyle pastelemek falan. Şaka bir yana aynen öyle gerçekten. Canınız sıkıldığında, telefondan bayıldığınızda satma gibi bir durumunuz olsa da Samsung da çok ucuza satarsınız ikinci el fiyatından bile. Çünkü piyasada fazla telefonu olduğu için herkes elinden çıkarmak için en düşük fiyata satıyor.

Bugun iPhone SE aldim 2.099TL ye ve gercekten cok stabil. Tavsiye ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

LG G3 geçen yıl 2 bin liraya almıştım, Ocak ayında şaka değil 500 liraya satabildim. İkinci el İphone 6 aldım 1.900 liraya şuan satmaya kalksam 1.200-1.400 arası veriyorlar. Yani Andorid, İphone fark etmiyor her türlü zararlı sen oluyorsun, alırken eminim ben bunu 5-6 yıl kullanırım diye alıyorsun ama 1 yıl sonunda fikrin değişecek o yüzden benim fikrim temiz bir telefon bulup 2.el olarak almak zarar etmemek için.

Geri