• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefoncular Çok önemli

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Galaxy wonder telefonum son 1 aydır feci kasıyordu. Artık bugun format atacaktım yine arama bölmesine 1 dakikada girdi sinirlendim kapadım telefonu. Şimdi açmaya çalıştıgımda samsung galaxy w yazısında kalıyor öyle açılmıyor :/ ne yapıcam acil bişiler yapmam lazım.

Olm acil çözmem lazım la bilen yokmu reset falan ne varsa köküne kadar

----------

yokmu anlayan?

Bende Wonder kullanıyorum bende hiç öyle bir problem olmadı garantisi varsa garantiye ver.

Bende Wonder kullanıyorum bende hiç öyle bir problem olmadı garantisi varsa garantiye ver.
Ya okadar büyütülecek birşey gibi gelmiyor o yüzden pek o taraftan yana değilim. Bende anlamadım telefon çok kasıyordu kapadım ve birdaha açılmıyor

Pc'ye kiesi yükledik pc aygıtı görüyor fakat kies bağlanılıyor deyip bağlanmıyor neden oldugunu bir türlü çözemedim.
Cmw ne oluyor ben pek romlardan anlamamda telefonun recovery moduna girdim fakat cmw gibi bişi yoktu

CWM NEDİR?
Cwm recovery temel olarak rom ve modlarımızı yükleme yarayan gelişmiş bir recoverydir.zip olarak paketlenmiş birçok rom ve modlama dosyalarını herhangibir erişim iznine ihtiyaçduymaksızın gerekli birime yükleyebilen bir araçtır.Bu yüzden rom yükleyebilmek için gereklidir.

1)Gerekli Dosyaları indirin ve rardan çıkarın.
https://hotfile.com/dl/164863697/677...overy.rar.html
recovery-clockwork-6.0.1.0-ancora.tar.md5
2)"Odin Multi Downloader" ı çalıştırın.
3)Gelen program ekranından "OPS" butonuna tıklayarak "Ancora.ops" dosyasını seçin
4)Soldaki "Option" bölümünden "One Package"yi işaretleyin."One Package" butonu aktif olacaktır.
5)"One Package" butonuna basarak 2.linkteki "recovery-clockwork-6.0.1.0-ancora.tar.md5" dosyasını seçin.
6)Telefonunuzu download moduna alın ve usb ile bağlayın.(Ses kısma+home+açma/kapama)
8)Program telefonunuzu otomatik olarak tanıyacaktır.Starta basın ve işlemin bitmesini bekleyin(Yaklaşık 5-6 sn sürüyor).İşlem bitince telefonunuz otomatik olarak açılacaktır.Telefonunuz açılmadan usb kablosunu çıkarmayın.

anlatmb.jpg

Bendede bi wonder var oda kasıyodu bütün programları felan sildim anca böyle kasmıyo.Ayrıca arkadaşımdada wonder var oda çok kasıyo.Eskiden hiç kasmıyodu son zamanlarda gördüğüm wonderlerda kasma sorunu var.

Bendede bi wonder var oda kasıyodu bütün programları felan sildim anca böyle kasmıyo.Ayrıca arkadaşımdada wonder var oda çok kasıyo.Eskiden hiç kasmıyodu son zamanlarda gördüğüm wonderlerda kasma sorunu var.
Birde akşamına format atıcaktım telefona ya.
Edit: Telciye götürdüm 20 Tl'ye yaparım dedi bende eğilmeme gerek yok heralde dedim çıktım.

Geri