• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

telefonla arayan dolandırıcılar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan canpause
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

canpause

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Haz 2011
Puanı
10
beyler sabah annemi arayıp terör örgütüne banka kartınızdan para yatırılmış falan deyip para istemişler. evde altın varmı diye falan sormuşlar. işin garibi beyler ev adresimize kadar biliyorlar bu herifler bu kadar bilgiyi nasıl çekiyorlar ya ?

Direk polisi ara uğraşma.

edit aklıma gelmişken anlatayım:

Bir gün oturuyorum dışarda saat 4.20 gibi telefon çaldı yabancı numara belli yurt dışı açtım merhaba ben azerbeycandan bilmem ne konuşuyo para lazım türkiye gelemiyorum dedi dedim anan yanımda hadi bb kapattım işin ilginci kendi kontörüm gitmişti.

Direk polisi ara uğraşma.

edit aklıma gelmişken anlatayım:

Bir gün oturuyorum dışarda saat 4.20 gibi telefon çaldı yabancı numara belli yurt dışı açtım merhaba ben azerbeycandan bilmem ne konuşuyo para lazım türkiye gelemiyorum dedi dedim anan yanımda hadi bb kapattım işin ilginci kendi kontörüm gitmişti.

üst katta polis komşumuz var. her hangi bir işlem olmadığı için bir şey yapılamazmış. 155i aradığımızda da telefon numarası yoksa elinizde birşey yapamayız dediler. anlamadım gitti bu ülkedeki polis engellemeye değilde olduktan sonra yakalamayamı ayarlı :D

üst katta polis komşumuz var. her hangi bir işlem olmadığı için bir şey yapılamazmış. 155i aradığımızda da telefon numarası yoksa elinizde birşey yapamayız dediler. anlamadım gitti bu ülkedeki polis engellemeye değilde olduktan sonra yakalamayamı ayarlı :D

bu devirde polis işine geleni yapıyor arama kayıtlarına cok rahatca ulaşılabilir ve o numarayı bulabilirler ama işte Halk ... lemiyorlar

Bende bir ara iş yapıyordum bunla ilgili değil tabii üyelikle ilgili, bana bir liste geliyordu , adamın tc numarasından ev adresine kadar , nasıl ulaştığını her zaman merak etmiştim.

Bende bir ara iş yapıyordum bunla ilgili değil tabii üyelikle ilgili, bana bir liste geliyordu , adamın tc numarasından ev adresine kadar , nasıl ulaştığını her zaman merak etmiştim.
bu konulara demek ki bu kadar kolay ulaşıla biliyor ki bu kadar rahatça insanları dolandıra biliyorlar. yani çok kötü bir şey ya

Geri