• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefonsuz İnternet Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
Beyler ben 70 tl nete 25 tlde ev telefonuna veriyorum.Duyduğum kadarıyla telefon olmadanda internet kullanılabiliyormuş o tarife nasıl fiyatı v.s hakkında bilgisi olan kullanan falan varmı?
TTNET kullanıcısıyım siteye baktımda bişey anlamadım :D

Yalın internet diyosun sen. Onlar daha değişk oluyor hiç kullanmadım kullananda görmedim daha. :D Ondan olumlu yada olumsuz bişi söyliyemicem.

Yalın internet ben kullanıyorm arkadaşm 1 ay oldu telefon hattım yk bi skıntım yk şu an için 60 lira civarı para ödüyorum.

Beyler ben 70 tl nete 25 tlde ev telefonuna veriyorum.Duyduğum kadarıyla telefon olmadanda internet kullanılabiliyormuş o tarife nasıl fiyatı v.s hakkında bilgisi olan kullanan falan varmı?
TTNET kullanıcısıyım siteye baktımda bişey anlamadım :D

Benım evde telefon yok,oyüzden yalın internet kullanıyorum.Farkı sadece internet sağlayıcına fazla fıyat ödüyorsun.Fazla dediğimde ben anlaşma yaptığımda 10 tl idi.Şuandada sanırım 15TL ekstra alıyorlar.25TL veriyor ve ev telefonunu kullanmıyorsan daha avantajlı olur

2009 dan beri yalın kullanıyorum 60 lira civarı oluyor.
İnternet sağlayıcısı türktelekomdan çeviri sesi olmayan (Telefonu açtığımızda çıkan ses) hat alıyor senin yerine , onun fiyatını senin internet faturana yansıtıyor.

2009 dan beri yalın kullanıyorum 60 lira civarı oluyor.
İnternet sağlayıcısı türktelekomdan çeviri sesi olmayan (Telefonu açtığımızda çıkan ses) hat alıyor senin yerine , onun fiyatını senin internet faturana yansıtıyor.
hocam toplamda 60 tlmi veriyosun.Hız ve limit ne kadar?

8mbps hız 50gb akk sınırsız yalın 50TL ödüyorum hiç bir sıkıntım yok.

Geri