• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefonum nasıl böyle bir resim çekti ?

Since1967

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ağu 2011
Puanı
4
Arkadaşlar bende sony z1 var sabah farklı bi foto çekicektim fakat müthiş bir görüntü yakaladı tel nasıl yaptı bilmiyorum siz biliyormusunz nasıl böyle çektiğini?

Zannediyorum demek istediğin şey yakındaki görüntüyü net arkadaki görüntüyü bulanıklaştırma olayı değil mi?

Hareket halindeki cisime otomatik olarak odaklandığı için elini net kalan kısmı mat şekilde çekmiş.

Yine aynı şekilde telefonun ekranına dokunarak istediğin bölgeye odaklatıp resim çekersen aynısı olmasada buna yakın görüntü yakalayabilirsin.

kameraya yakın bi nesne varsa onu net arkasını ise bulanık gibi gösterir profesyonel fotoymuş gibi çeker s4 de bunu çok denedim ve böyle oldu

Hepinize teşekkürler şimdi denedim aynen yakındaki cisimleri odaklayınca arkayı bulanıklaştırıyor süpermiş :D

Geri