• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefonuma Gelen Mesaj

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Aykiri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aykiri

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2017
Puanı
4
Arkadaşlar telefonuma mesaj geldi ama kimin gönderdiğini bilmiyorum. Mesajı açmam halinde virüs bulaşma ihtimali var mı? Telefonla birlikte yüklü gelen sms uygulaması bu arada.

Arkadaşlar telefonuma mesaj geldi ama kimin gönderdiğini bilmiyorum. Mesajı açmam halinde virüs bulaşma ihtimali var mı? Telefonla birlikte yüklü gelen sms uygulaması bu arada.

Android ise varsayılan SMS uygulamasını değiştirip açabilirsin, herhangi bir virüs bulaşma ihtimali yok. IOS için zaten böyle bir şey mümkün değildir.

Selamlar, mesaj içeriğindeki bir konu mu rahatsız etti yoksa nasıl vardın virüs olduğun kanısına? Dikkat etmeni öneririm, arkadaşın dediği gibi bir uygulama aracılığıyla geldiyse uygulamayı kaldırmanı öneririm. Onun haricinde gereksiz bir şey ise sil gitsin, boşver.

Selam kardeşim. Mesajın önizlemesinde "lb CD gg, n xo" gibi anlamsız harfler vardı bu yüzden açmaya korktum. Fakat açtığımda gördüm ki sadece bu harflerden ibaretmiş, içerisinde link gibi bir şey yoktu. Sonradan gönderen numaranın bir tanıdığa ait olduğunu fark ettim. Muhtemelen istemeden yollamıştır.

Hani mesaj yoluyla hacklenme türü haberler görüyoruz ya ben de bu sebeple tedirgin oldum.

Geri