• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telekinezi&Beynimizin Gücü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan maxigol
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maxigol

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 Eyl 2011
Puanı
8
Merhabalar,Az Önce Astral Seyehat Konumuzu Vermiştik .Şimdide Telekinezi Yani Cisimleri Beyin Gücüyle Hareket Ettirme Konumuza Gelelim...
Beyinimiz Olağanüstü Güçleri Vardır,Örneğin En Basitinden Bir Kişiyi Aklınızdan Geçirirsiniz Ve Çok Geçmeden Sizi Arar... Tesadüf Sandığımız Bu Olay Aslında Beynimizin Olağanüstü Yeteneklerinden Kaynaklanır. İlk Önce Kağıt ile Başlayacağız.Telekinezi ye Başlayan Biri Kolay Nesnelerle Başlamalıdır... Öncelikle Küçük Bir Silginin Üzerine İğne Geçirip Bir Kağıdı Aşağıdaki Resimde Gördüğünüz Gibi Üzerine Yerleştirin...
PSI Wheel en küçük bir etkiyle bile hareket ettirebileceğimiz kağıt ve iğneden yapılmış bir mekanizmadır.
Gelelim nasıl yapıldığına;
Önce Bir İğne [toplu iğne değil] , Bir silgi ve Birde KARE kağıt alın. Kare olan kağıdımız ne çok büyük, nede çok küçük olmalı ve kağıtta "+" şekli görüleceği tipte ortalardan katlayın.Kağıt katlandıktan sonra 4 kareye bölünmüş gibi görünecek.

İşimizin kolaylaşması için kağıdın ne çok büyük ne de çok küçük olması gerekir. Kenarlarının da yere değmemesi lazım. Silginin üzerine dik olarak batırdığımız iğnenin üzerine kağıdımızı yerleştiriyoruz fakat kağıdı iğneye batırmayın, sadece üstüne yerleştirin. PSI Wheel yapımı bundan ibaret.

Ellerin Önemi
Elleriniz telekineziye başlarken hatta devamında da çok önemli rol oynamakta. Ellerinizin hareketleri telekinezi yaparken beyni kandırmak için kullanılır. ayrıca bazı teorilere göre ellerden de gücün çıktığı düşünülür. Elleriniz psi-wheel'in etrafında olsun, havada tutmayın, psi-wheel'in bulunduğu zeminin üzerine koyun. elleriniz ne uzak nede çok yakın olsun. psi-wheel'in etrafına koyduğunuz ellerinizden enerji geçtiğini düşünün. !!..

Evet şimdi çalışmaya başlayabilriz.
*İlk denemelerinizde tecrübeniz olmadıysa sadece kağıdın döndüğünü düşünün.
*Beyninizle kağıdın her köşesini kendiniz çekmeye çalışın, yada yitin.
*Herangi bir köşeyi elinizle tutup çevirdiğinizi düşünün
*Ellerinizden çıkan enerjinin bir hortum yaratıp kağıdı döndürdüğünü düşünün
*Başka bir yere bakın , fakat kağıt görüş alanınızda olsun. başka bir yere bakarken kağıdı döndürmeye çalışın.

Ben yıllar evvel önce başlamıştım Telekinizeye ama fazla uğraşmadım kağıt çevirmeyi çok rahat yapabiliyorum. Yakında buzu hareket ettirmeyide denicem. :D

Bunlar var arkadaşlar . Siz hiç kaşık büken görmediniz mi ? :D

bu işi hakkıyla yapan kağıdı çevirmekten geç rüzgar estiren ateşi kuvvetlendiren yada söndüren ufak çaplı hortumlar yapan kişiler tanıyorum :) beyin gücüyle birçok şey yapmak mümkün yani beyin çok gizemli birşey :)

Geri