• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Televizyon Önerisi

StarScrew

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Nis 2009
Puanı
4
Arkadaşlar iyi günler , öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama değilse görevlilerden değişmesini istiyorum . Konuya gelecek olursak başlıktada belirttiğim gibi yeni led tv alıcaz fakat marka olarak hangisi daha iyidir bilmiyoruz . Bu işten anlayan veya bu işle uğraşan varsa bana yardımcı olabilir mi ?

-Hangi marka daha iyi ?
-Hangisinin ömrü daha uzun ?
-Hangisinin görüntü kalitesi daha güzel ?
-Hangisinin özelliği ötekilere göre daha çok ? vs vs.

Sorularım bunlar değil fakat siz demek istediğimi anladınız . Yani kısacası hangi markayı almalıyım ?

Not : Para olarak 2000 TL geçmesin yeter .

Şimdiden teşekkürler , İYİ FORUMLAR :)

Son düzenleme:
Bütün teknolojik eşyalarda Samsung'un üstüne tanımam. Alıcaksanız samsung alın yani, her konuda kaliteli.

bilen birine danışmalısın. :D
images
şaka bi yana valla bende pek anlamam ama bizde samsung var samsung alın derim marka olarak :D

129 Ekran Samsung plazma aldık geçen ay. Sadece Smar tv özelliği yok. Onun dışında internet, 3D, 1080p HD görüntü kalitesi, usb takma falan fiyat olarakta 1700 tl bi dşün derim :D

Aslında benim aklımda da Samsung var bugün Vestel baktık sevmedim fazla . 1700 TL olanın linki falan varsa atar mısın kardeşim fiyatıda güzele benziyor :) . Birde acaba o dediğin Samsung'un uydu alıcısı üstünde mi hazır olarak yoksa ek biz mi takıcaz ?

valla bro 3d özellik vs diyorlar kanma buna normal filmi 3d seyredemiyorsun 3d film indirmen gerekiyor buda 7-8 gb bi aldık şuan işime yarıyan tek yanı usb takıp film seyrediyorum LG öneririm bide ekrana vs birşey gelince kırılmıyor ekran LG nin bazı modellerinde bizim eski tv ye tarak fırlatmıştım ağır ondan gitti bu sefer babamda ekranı kırılmayandan aldı ne alırsan 1 ay sonra yenisi çıkıyor seninkinin değeri bitiyor

led ekranların bile kaç türlü çeşidi çıkıyor. Biz kumanda için garantiye başvurduk bizim modelin üzerine 2 tane daha çıkmıştı zor bulduk. Gerçekten işin zor dostum sana öneride bulunacağım tek konu bu led çözünürlüğü yüksek olsun ;)

Geri