• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telif hakkı ihlali

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar bir yıl kadar önce arkadaşlar ile bir websitesi işine başladık ben grafik işleriyle uğraşıyorum diğer 2 arkadaş yazılım ve geliştirme ile uğraşıyor başlarda arkadaşlar arasında izlediğimiz oynadığımız veya dinlediğimiz müzikleri birbirimizle paylaşıyorduk amaç buydu fakat kullanıcı sayısı ve takip eden bir kitle oluştuktan sonra sunucu giderlerini çıkarmak için reklam ve bağış almaya başladık öyle milyarlar yok ortada 300 500 kendini çevircek kadar birşeyler çıkarıyor önceleri formaliteden de olsa marka hakkınızı ihlal eden içerikleri bize bildirebilirsiniz diye bir form sayfası oluşturmuştuk reklam almadan önce hiç bildirim yapılmıyordu fakat reklam almaya başladıktan sonra son zamanlarda ünlü şarkıcıların film yapımcılarının menajeri veya avukatları içerik kaldırtmak için iletişime geçmeye başladı eyvallah Türklerin yaptığı bildirimlerdeki içerikleri kaldırıyoruz fakat son zamanlarda yurt dışından şarkıcıların avukatları da iletişime geçmeye başladı Romanya ve Fransa'dan bunları kale almalımıyım veya kaldırmadığım takdirde ne gibi sorun yaşarım sonuçta Türk vatandaşıyım bu ülkeler beni yargılayabilir mi ? yargılarsa neler yapabilir ? önüne gelen içerik kaldırtır oldu bir yol gösterin lütfen :)

düzenleme: bu bildirimde bulunanların çoğu xxx şirketinin xxx ürününü izinsiz olarak dağıtıma sunduğunuz tespit edilmiştir telif hakları tarafımızca korunan ürünü içeren konu yayından kaldırılmadığı takdirde hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır gibi mailler atıyor Türk şirketlerini anlarımda bu gevurların olayı nedir tamam ortada bir marka ihlali söz konusu ama adam kendi vatandaşıymışım gibi emrivaki hukukçu ağızı yapmaları deli ediyor :D ne yapmamı önerirsiniz

ek düzenleme: arkadaşlar aklıma şöyle birşey geldi bildirimde bulunan kişilerden içeriğin kaldırılmasına dair mahkeme kararı istesem zor durumda kalırmıyım sonuçta adam mahkemeye gittiğinde içeriği kaldırmıyor diye para cezası ne biliyim hapis gibi birşey çıkartabilir mi:)

Son düzenleme:
Geri