• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Temel fıkraları

AKINCIHAN

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Nis 2011
Puanı
26
Temel ve İdris arabayla seyahate çıkacaklarmış.İdris demişki;"Ula temel inde bak bakim sinyaller çalışıymi."
Temel inmiş bakmış;"Çalışıyi, çalışmayi , çalışıyi , çalışmayi."

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel kamyonuyla giderken kamyonun freni patlamış, sonra yola bakmış yolun sağında bir çocuk solunda ise pazar yeri.
Temel düşünmüş pazar kalabalık o kadar kişiyi ezmektense çocuğu ezerim demiş.
1 Saat sonra karakolda ifade veren temele komiser sormuş;"Niye 15 kişiyi ezdin?"
Temelde gayet sakin bir şekilde;"Napayum çocuk pazara kaçtu."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel ve Dursun bigün körkütük sarhoş olmuşlar.
Dursun Temel'e dert yanıyomuş;"Ula Temel ben çift göreyrum."
Temelde;"Sende bi gözünü kapat uşağum."

Temel ve Dursun bigün körkütük sarhoş olmuşlar.
Dursun Temel'e dert yanıyomuş;"Ula Temel ben çift göreyrum."
Temelde;"Sende bi gözünü kapat uşağum." Buna güldüm :) Ellerine sağlık

Temel kamyonuyla giderken kamyonun freni patlamış, sonra yola bakmış yolun sağında bir çocuk solunda ise pazar yeri.
Temel düşünmüş pazar kalabalık o kadar kişiyi ezmektense çocuğu ezerim demiş.
1 Saat sonra karakolda ifade veren temele komiser sormuş;"Niye 15 kişiyi ezdin?"
Temelde gayet sakin bir şekilde;"Napayum çocuk pazara kaçtu."

Süpermiş

Geri