• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tercih edilebilecek okullar ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ShockWave
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
lcJ
beyler sızce bu sonuclarla bışeyler olabılırmı :/ direk geçiş hakkımda var ama bir sorayım dedım :)
asddassda.jpg

Son düzenleme:
Para düşkünüysen benim bölümümü seç ama hayatın pek olmaz.Gemi makine işletmeciliği.Parası güzel ama hayatın denızde geçiyor.2 Yıllığı bitirip 3-4bin dolarla işe başlayacak arkadaşım var.

Para düşkünüysen benim bölümümü seç ama hayatın pek olmaz.Gemi makine işletmeciliği.Parası güzel ama hayatın denızde geçiyor.2 Yıllığı bitirip 3-4bin dolarla işe başlayacak arkadaşım var.
Mesela kaç ay denizde geçiyor ve ne kadar alıyorsun? Ne iş yapıyorsun tam olarak?

Son düzenleme:
Mesela kaç ay denizde geçiyor ve ne kadar alıyorsun? Ne iş yapıyorsun tam olarak?

Onu sen belırlıyorsun şirketlerle anlaşma yaparsın yılların denizde geçicek.Benim dediğim bölüm makine.İş bulma imkanın çokki boş kalma ihtimalin yok.3bin tl ile en az başlarsın.

Onu sen belırlıyorsun şirketlerle anlaşma yaparsın yılların denizde geçicek.Benim dediğim bölüm makine.İş bulma imkanın çokki boş kalma ihtimalin yok.3bin tl ile en az başlarsın.

Yılların denizde geçcek derken mevsimsel bir anlaşma mümkün müdür yoksa mesela anlaşma 3 yıl ise paso bu süre boyunca o gemide mürettebat olarak gezecez mi ?

Yılların denizde geçcek derken mevsimsel bir anlaşma mümkün müdür yoksa mesela anlaşma 3 yıl ise paso bu süre boyunca o gemide mürettebat olarak gezecez mi ?

Pek bilgim yok ama şirketle anlaşma yaparsın 6 ay çalışırsın 6 ay paranı yersin :D

Pek bilgim yok ama şirketle anlaşma yaparsın 6 ay çalışırsın 6 ay paranı yersin :D

hiç bir bilgim yok ama adamlar 2 bin lira maaş almak için 4 senesini veriyor ve sonra memurluk sınavına giriyor çıkarsa alıyor parasını ama sen diyorsun ki 2 yıllık bölüm bitince direkt işe başlıyorsun ve 3 bin lira para kazanıyorsun eğer öyle bir şey var ise söyle ben mekatronik mühendisliği bölümümü bırakıp oraya gideyim? ya açıkcası böyle yok şu kadar yok bu kadar olaylarına pek fazla inanmayın gerçek olsa zaten o bölümün puanı tercih kitapçıklarında en üst tavanlarda olurdu ;)

hiç bir bilgim yok ama adamlar 2 bin lira maaş almak için 4 senesini veriyor ve sonra memurluk sınavına giriyor çıkarsa alıyor parasını ama sen diyorsun ki 2 yıllık bölüm bitince direkt işe başlıyorsun ve 3 bin lira para kazanıyorsun eğer öyle bir şey var ise söyle ben mekatronik mühendisliği bölümümü bırakıp oraya gideyim? ya açıkcası böyle yok şu kadar yok bu kadar olaylarına pek fazla inanmayın gerçek olsa zaten o bölümün puanı tercih kitapçıklarında en üst tavanlarda olurdu ;)

Bilmesem söylemezdım araştır görürsün. Benim bölümde arkadaşım var aynı sınıftayız 2 yıl bitirisn stajını yapsın 3bin dolarla gemıye çıkıyor.
Boş yere dememişler gemicinin parası bol karısı dul diye.

Ayrıca gemide olan pisliklerde var.Uyuşturucu,Alkol ve ayrıca geyler :D

Son düzenleme:
Bilmesem söylemezdım araştır görürsün. Benim bölümde arkadaşım var aynı sınıftayız 2 yıl bitirisn stajını yapsın 3bin dolarla gemıye çıkıyor.
Boş yere dememişler gemicinin parası bol karısı dul diye.

Ayrıca gemide olan pisliklerde var.Uyuşturucu,Alkol ve ayrıca geyler :D

Hepsi tamamda gece tecavüze uğrarsak intihara kadar yolu var.

Sırtını devlete dayamak istersen öyle yok ben özelde çalışacağım dersten özel sektörde ekonomi Müşavirliği için 4500 lira ile başlıyorsun işler hiçte senin bildiğin gibi değil.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Geri