• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Terk-i Diyar # Röportaj # 27.04.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143

Adı Soyadı : -Kahraman RENÇBER

Doğum Tarihi :26.12.1981

Yaşadığı Şehir : Sakarya

Memleket : Sakarya

Meslek : Makina Operatörü

Tuttuğu Takım : Beşiktaş

Burcu : Oğlak

lblwj.png

Hobileriniz : Maxigame / Silkroad / Motor kulanmak

Fobileriniz : Valla yaln gibi gelecek ama hiç bir şeyden tırşmam :)

Forumdaki İlk Nick'i : Kessh54

Silkroad İle Tanışması : İşlettiğim internetcafe'de takılan veletler sayesinde.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Yönetebilmek disiplini sağlayabilmek için.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Hiç sorma baya başım dumanlıydı.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Laf sokmaya çalışanlar , küfür edenler ( Bende çok ederim ama burada değil)
,Türkçe'yi katledenler.(Tam anlamı ile hiç kimse Türkçe'yi doğrı kullanmıyor tabki de kastım k yerine q kullananlar)

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Uğraşmıyorum uzın zamandır. Gençliğimde halter ve judo sporları le uğraştım. Bu iki sporuda iyi yerlerde sağlık nedeniyle bırakmak zorunda kaldım.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Hiç düşünmedim. Şimdi bir isim versem tamamen samimiyetsiz ve yalan olur.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Kulağıma hoş gelen her müziği dinlerim ayrım yapmam. Ama sorarsan bu güne kadar en çok hangisini sevdin

Yabancı olarak

Türkçe ise

Gönlümün sultanları bunlardır.Nerede duyarsam duyayım dikkat kesilir dinlerim.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Öle bir alışkanlığım yok ama bu güne kadar gördüğüm tozunu yuttuğum iller.

İzmit ,İstanbul , Biecik ,Bursa ,Eskişehir ,Ankara ,Kütahya ,Bolu ,Düzce ,Zonguldak

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Karayipler. Bana göre dünya üsütndeki yalancı cennet.

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Kendisi ile hiç yüz yüze oturup konuşmuşluğumuz yok.Telefon, skype, msn gibi ortamlarda çok konuştuk ve sadece bunlarla kendisini kardeşim gibi severim. Maxigame üstündeki agrasifliğim ve hırçınlığım tamamen Ümit yüzündendir.Kendisinin emanetine sahip çıkamama endişeyini her zman taşırım ve bu endişe beni her zaman hırcınlaştırmıştır.Hiç yüz yüze karşılaşmamıza rağmen imdat desin mümkün olan en kısa zamanda yanında biterim. Sevgim ve saygımın tarifi yok.

Terk-i Diyar : Bu benim sevmen kendisini.

BlackStyle : Hımm.. Şimdi nedesek ki ? Şaka bir yana Maxigame emektarlarından hemde en büyüklerinden.Kafa bir yoldaş .Bazen alt üst sarmaş dolaş olsakta ne o kin tutar bana nede ben ona severim keratayı.

Ruthless : Tek kelime ile adamın ham maddesi.

TheBright : Tam bir yönetici .Maxigame geleceği parlak.

KaRa : Vsro uzmanı . Çokta severim kendisini.

-Comandante : Benim için kara kayıp. Bir var bir yok ama sakin ve olgun kişiliğe sahip. Bu yönünden kendisini severeim.

Saint: Şu anlık yükselen yıldız. Sessiz ve konuşmayı sevimiyor anladığım kadarı ile.

xbox720 : Benden eski arkadaş.Silkroad paylaşımlarında kalemizdin kendisi. Çalışmlarını beğenirim.

PageMaster : Bu aralar iyi düşüncelerim yok hakında kısa süre içinde bir tepik yiyebilme şansı var tarafımdan.Özünde iyidir ama bazen şuura bağlı şartelini mi kapatıyor ne yapıyor bilmiyorum ama tam yontulmamış odun gibi hareket ediyor.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Evet ama hayatta yapmam. Yemek yapmak için evlenmedim :)

En sevdiğiniz renk ? : Mavi

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Yukarıda video olarak paylaştım.Neden sevdiğimi bilmiyorum sadece beni büyülüyorlar.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Tetik oynatan ağır abilerin yanına arkadaşımı almak için tek girmiştim oradan nasıl sağlam çıktım hala biliyorum.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Bedenimde kalırsa iyi olur sanırım :)

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Bunu tek kişiyle ölçülemdiremem .Önceliğim ailemdir tabiki ama bunların içinde aileden gördüğüm Ümit'de daildir.

Hayvan besliyor musunuz ? : Kendimi besliyorum.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Kızıl olsun bizim olsun.

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Şu aralar tip kaydı malum ihtiyarlıyoruz. Leonardo DiCaprio ve Brad pitt gençliğimizde benzetildiğimiz kişilerdi.

Aşk herşeyi affeder mi sizce: Zannetmiyorum.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Efendiği gibi zamanı gelince ölmek.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : O süper 2. dk dan sonra kavga etmiyorsak sorun var demektir.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Yok öle dümdüz gidiyoruz işte.

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Yorucu yaz yaz bitmiyor. :)

lblwj.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

PageMaster : Bu aralar iyi düşüncelerim yok hakında kısa süre içinde bir tepik yiyebilme şansı var tarafımdan.Özünde iyidir ama bazen şuura bağlı şartelini mi kapatıyor ne yapıyor bilmiyorum ama tam yontulmamış odun gibi hareket ediyor.

bitirdin beni abi :haha

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : O süper 2. dk dan sonra kavga etmiyorsak sorun var demektir.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Yok öle dümdüz gidiyoruz işte.

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Yorucu yaz yaz bitmiyor. :)

Hahaha gül gül öldüm güzel cevaplar abi :D :haha

BlackStyle : Hımm.. Şimdi nedesek ki ? Şaka bir yana Maxigame emektarlarından hemde en büyüklerinden.Kafa bir yoldaş .Bazen alt üst sarmaş dolaş olsakta ne o kin tutar bana nede ben ona severim keratayı.

Bende seni severim adamım , resim bulurken çok zorlanmış olmalısın daha kaliteli birşey söylemiştik sana :mj:

Cevaplar çok güzel :D İyi bir röportaj olmuş :)

sümüklü velettiniz . adam olmaya başladınız yavaş yavaş.

Öyle valla :D İlk moderatör oluşum geldi aklıma hatırlarsın belki, sen yapmıştın. Başvuruyu yanlışlıkla bilgisayar donanımlarına yapmışım kabul edilmiş. Söylemeye korkuyorum modluğu alırsın diye yıl 2011 mi ne :D Bölüme gelen sorulara da yanıt veremiyorum çünkü hiçbir fikrim yok :D :D Her sorulan soruya google'dan yarım saat arama yapıyordum ahaha

Öyle valla :D İlk moderatör oluşum geldi aklıma hatırlarsın belki, sen yapmıştın. Başvuruyu yanlışlıkla bilgisayar donanımlarına yapmışım kabul edilmiş. Söylemeye korkuyorum modluğu alırsın diye yıl 2011 mi ne :D Bölüme gelen sorulara da yanıt veremiyorum çünkü hiçbir fikrim yok :D :D Her sorulan soruya google'dan yarım saat arama yapıyordum ahaha

ahaha söyleseydin ya .kendine o kadar eziyet edeceğine değiştirirdik :)

Geri