• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Terk-i Diyar Sana Gülmeyi Yasaklıyorum.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaya101
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
[MENTION=210935]Terk-i Diyar[/MENTION] Vallaha Kahraman abi marş dinamosu bozulmuş 99 model şahin gibi gülüyormuşsun. (Seni seviyom beni banlama. :D )
[MENTION=79837]Kaya101[/MENTION] Sen 1.50 falan mısın oy oy oy ufaklık aman da forumun bıcırığı göz lalesi seni :D

1,60 boy zayıf biriyim haliyle tam bi tıfıla dönüyorum :D

bence başka bişeyin boyu küçükmüş. :D şekil 1.a. :D

8eLJP90.png

ama durun önemli olan işleviydi dimi. :D

bu gülüşü bi yerden hatırlıyorum. :D

[MENTION=79837]Kaya101[/MENTION] nickinin adamı değilmişsin kardeşim :D

Hiç vatandaşın biri buna kaya lan sen turnikelerden geçerken para ödemiyorsun değil mi altından geçip gidiyorsun deyince bende kayış attı ne yapayım :D :D :D

olm kaya 1.60 boyla sen 1 sene spor yap öyle bir dolar ki vücut kahraman abi bidaha dalga geçmez o derece :D boya yapıcak bişeyim yok qnq belki süt iç baskete git derimde yaşın büyüktür uzamaz daha :D

olm kaya 1.60 boyla sen 1 sene spor yap öyle bir dolar ki vücut kahraman abi bidaha dalga geçmez o derece :D boya yapıcak bişeyim yok qnq belki süt iç baskete git derimde yaşın büyüktür uzamaz daha :D
Inek kurutsa fayda etmez. Kalcak oyle bucur :D

Geri