• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Teşekkür alabilicekmiyim?

__GLamoR__

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
33
Arkadaşlar ortalamayı hesaplıyorum farklı siteler var bir sürü sizce teşekkür alabilicekmiyim? Yarrdım :D
p0tkt.jpg

googlede hesapladım 73.,33 çıktı puan ortalaması...haftalık 45saat ders görüyorum

Açık Kaynak İşletim Sistemi -->3Saat
Beden Eğitimi-->2saat
Dil ve Anlatım-->2Saat
Din-->1Saat
Felsefe-->2Saat
Biyoloji-->2Saat
Fizik-->3Saat
Geometri-->2Saat
Kimya-->2Saat
Matematik-->4Saat
İnkilap-->2Saat
Edebiyat-->3Saat
Web Tasarım-->13Saat
Yabancı Dil-->4Saat

Son düzenleme:
Googleye girip teşekkür hesaplama yaz kaç saat varsa kaç düştüyse buradan ders saati vs vermen gerekir en sağlıklısı o yönde olur.

Googleye girip teşekkür hesaplama yaz kaç saat varsa kaç düştüyse buradan ders saati vs vermen gerekir en sağlıklısı o yönde olur.

Şuan konuya haftalık ders saatini ve derslerin kaç saat olduğunu ekledim...İnternette bir sürü hesapladım fakat güvenemedim..Ondan buraya yazdım

Teşekkür alıyorsun sanırım yanlış hesaplamadıysam.

İnternette bütün siteler bir yerden almış hesaplama çizelgesini ona göre evet alıyorum..İnşallah alırım ya lise hayatımda ilk defa teşekkür alıcam :D

Teşekkürler yorum atan herkese lise hayatımda ilk teşekkürü alıyorum. :)

Geri