• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Teşekkür Hane

ThePunisher*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2009
Puanı
46
Bu başlık altında bir markaya yada bir kuruma yada kişiye yada forumdan bir üyeye sebebini/memnuniyetimizi belirterek teşekkür ediyoruz. Aslında hem teşekkür hemde tavsiye ediyoruz.
smile.gif

Örnek1:Acun ılıcaya teşekkürler gerçekten kaliteli programlar yapmakta.

Örnek2 : Kızılay'a teşekkürler. Hem ülkemizde hemde yurt dışında tüm kanayan yaralara merhem olmaya çalıştığı için.

Örnek3: Anneme teşekkür ederim. Beni bu günlere getirdiği için.

Örnek4 : Deepblue/ümit abiye teşekkür ederim. Forumdaki duruşu ve yardımsever kişiliğinden dolayı belki ona bu teşekkür bile az.

Ecdadı'mıza teşekkür ederim bizlere bu ülkeyi verip bugünlere getirdiği için

TTNET 'e Teşekkür Ediyorum İnternet Hızımı Düşürdüğü İçin :D

Herkese teşekkür etsem sağlam teşekkür kaldırırım :D

Herkese teşekkürler :haha

Evet adamım lanet olsun, lanet olsun bu teşekkürlere, teşekkür ediyorum tüm naletimin gittiği yerlere. :D Sabri eğer bu mesajı görürse kesinlikle kafiyeli bir cevap vericek. :D

Babama teşekkür ediyorum bana ps3 ve Smile Adsl 20 Mbps internete geçireceği için :D
Arkadaşlarıma hiç teşekkür etmiyorum beni yarı yola bıraktıkları için.
Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'e teşekkür ediyorum bize bu vatanı bıraktığı için.

Arkadaşlar hepinize ne kadar teşekkür etsem az o yüzden hiçbirinize teşekkür etmiyorum.

Aileme teşekkür ederim beni her zorluklara karşı bu yaşıma kadar özenle ve gururla büyüttükleri için

Geri