• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Teşekkür'ler Maxigame :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Doğum Günümü İlk Maxigame Kutladı. Çok Teşekkür Ederim :)

Duygulandım bah şimdi :cry:

Teşekkürler Ümit Abeeeyyy
:-*

99142806.png

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk, k.çında p*k var. Mutlu Yıllar Resül :)

Doğum günün kutlu olsun , 15 şubatta bana demiştin 27' side benimki diye bak unutmadım (: :pro

Doğum günün kutlu olsun , 15 şubatta bana demiştin 27' side benimki diye bak unutmadım (: :pro

Allah Allah :D Teşekkür Ederim Kardeşim :)

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk, k.çında p*k var. Mutlu Yıllar Resül :)

Teşekkürler Zafer :)

----------

Nice senelere hocam, doğum gününüz kutlu olsun. :)

Teşekkür Ederim :)

aha bedava teşekkür konusu :D sen doğmasanda olurdu be resul :D

doğum günün kutlu olsun nice senelere.

aha bedava teşekkür konusu :D sen doğmasanda olurdu be resul :D

doğum günün kutlu olsun nice senelere.

Alırsın teşekkürü :saw:PP:

----------

Doğum günün kutlu olsun. :)

Teşekkür Ederim Furkancım :)

----------

Mutlu yıllar Resul :) Nice senelere

Teşekkür Ederim Çağatay :)

Vay be Doğum Günümü İlk Maxigame Sonra Maxigame'deki Kardeşlerim Sonra İETT Sonra HepsiBurada.Com Kutladı.

Bundan Sonra Arkadaşlar ile Bağlantıyı Kesiyorum :D

Geri