• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Teşvik Edici Sözler...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kimpaksa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kimpaksa

ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
8
teşvik edici sözler
Abraham Lincoln: karakter ağaç ise, şan ve şeref de o ağacın gölgesi gibidir. biz hep gölgeyi düşünürüz oysa karakter ağacın kendisidir.

Ismet Inönü: ahlak ve karakter sağlam olmadıkça, cemiyette esaslı bir hizmet görmeğe imkan yoktur.

La Edri: misfirin iyisi gelir geçer kuş gibi, kötüsüyse oturur daima baykuş gibi.

Sadi: sabır önceleri insana zehir gibi görünür, fakat bunu huy edinirsen bal olur.

W. Jacobs: sevinç kapısının anahtarı sabırdır.

Eflatun: korkaklar hiçbir zaman zafer anıtları dikmemiştir.

Jean Cocteau: insanların çoğu kör olarak doğar. bir gerçek gözlerine batıncaya kadar da bunun farkına varmazlar.

Tolstoy: kendimden başka kimseye kötülük etmeden yaşamak istiyorum.

Cemil Sena Ongun: sevdiklerimizden gelen kötülük, sevmediklerimizden gelen iyilik kadar acıdır.

Imam Gazali: şahsiyetini kazan, faziletlerini kemale eriştir. zira sen, cisminle değil ruhunla insansın.

Victor Hugo: rüya, gecenin akvaryumudur.

H. Friedrich: bir ülkede akıl ve sanattan çok, servete değer verilirse, bilinmelidir ki, orada keseler şişmiş, kafalar boşalmıştır.

Seneca: para ile alınan sadakat daha fazla para ile mağlup edilir.

Winston Churchill: politika gerçekleri yadsıyıp, yalan söyleme değil, gerçeklerin istediğiniz yanını göstermesidir.

Chesterfield: zar atmanın bir tek güzel yolu vardır, zarı çöp tenekesine atmak.

Verildiyse Özür Dilerim...

Cemil Sena Ongun: sevdiklerimizden gelen kötülük, sevmediklerimizden gelen iyilik kadar acıdır.
Bunu çok beğendim fakat hepside güzel bir insana küfür yerine böyle iğneleyici kelimeler kullanmak onu gerçekten sinir eder die düşünüyorum =) Vakti gelince kullanacağım bir kaçtanesini çaldım (=

Geri