• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

The Elder Scrolls V: Skyrim Updateleri Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mr Payne
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mr Payne

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
65
Merhaba Beyler,

Son günlerde arkadaşımın tavsiyesiyle, Skyrim oyununu indirmek istiyorum. Ama bir sorun var. :D Oyunun birçok update dosyası ve dlcsi mevcut. Hangi birini indireyim şaşırdım. Birde oyunun 5GB'lik ve 11GB'lik 3DVD'ye bölünmüş şekli var. Hangisini indirmeli?

11gblık indir derim çünkü dün gece ben 5 gblık indirdim kurdum play e tıklıyoruz yine aynısı geliyor baktım nette bulamadım :D

Zamanında GTA 4'ü sorunsuz oynamak için çektiğim çileleri hatırladım. :D 5GB Razor 1911 Sürümünü indirip sıra ile DLC ve Updateleri kurmayı düşünüyorum.

Geri