• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

The Slaughter - Korku Temalı Evden Kaçış Oyunu - Kadıköy

Rainyman

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2011
Puanı
22
Öncelikle herkese merha,

Oldukça yakın bir arkadaşım 3-4 gün içinde Kadıköy Moda mevkiinde The Slaughter adında bir evden kaçış oyunu açıyor. Teksas Katliamı ve korku temalı olacak. 2 katlı oldukça geniş bir salon olacak. Maxigame ailesi içerisinde ilgili olanlar vardır diye ben de buraya konusunu açmak istedim. 3-4 gün içerisinde hizmet vermeye başlayacak.

Oyun genel hatlarıyla şöyle;
Odalardaki çeşitli bilmeceleri arkadaş grubunuzla çözerek evden kurtulmaya çalışacaksınız. Tabi gerilim ve korkuyu yaşayabilmeniz için çeşitli sürprizler mevcut.

Ücretlendirme, rezervasyon ve iletişim bilgileri web sitesinde mevcut.
Web sitesi: http://theslaughter.net/

Geri