• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

The Walking Dead Oyunu?

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar ben Walking Dead'in oyununu indirmeyi düşünüyorum da.Sizce nasıl değer mi indirmeye güzel mi oyunu?
Ve sanırım konuşmalar falan İngilizce oyunda onu nasıl Türkçe yapabilirim?Oyun kaç bölüm?
Yardımlarınızı bekliyorum indirmelimiyim sice Walking Dead'i?
Ve dizideki karakterler falan var mı oyunda?

Son düzenleme:
Dizideki karakterler var ama bölümler aynı değil diye biliyorum. İngilizce gerektirir herhalde çünkü konuşmalar var oyunu sen belirliyosun, gidişatı yani

Bok gibi oyun hiç tavsiye etmem.Bir kere indirdim kurdum oynıyım dedim bok gibi rezalet kesinlikle.

Onun yerine oynamadıysan Devil May Cry, Darksiders, Darksiders 2 serisini oyna.Gelmiş geçmiş en iyi oyunlar bana göre (Aslında en iyisi God Of War tabii de sadece PS'de var :( )

Birde sanırım bölümler bitince oyunun sezonları mı ne varmış heralde onları nasıl açıcam acaba bölümleri?

Birde sanırım bölümler bitince oyunun sezonları mı ne varmış heralde onları nasıl açıcam acaba bölümleri?

şimdi bence oyunu indirip bahsettiğin sezonlar varsa onları kendin açmayı dene. ben oynamadım tarzım değil oyun ancak. bu tür şeyleri kendim çözmekten zevk alıyorum sanada tavsiye ederim. hani kendin kurcalayıp bul.

state of decay var aynı TWD gibi bir oyun ben onu bitirdim çok güzeldi tavsiye ederim

şimdi bence oyunu indirip bahsettiğin sezonlar varsa onları kendin açmayı dene. ben oynamadım tarzım değil oyun ancak. bu tür şeyleri kendim çözmekten zevk alıyorum sanada tavsiye ederim. hani kendin kurcalayıp bul.

Söylediğin gibi bende daha çok zevk alırım zaten bölümleri benim ilerletmemden.Fakat acaba ilerki bölümleri açmak için bir güncelleme falan mı gerekli diye düşündüm?
Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Sen oynama diyenlere hiç aldırma.Onlar oyundan bir şey anlamamışlar veya bir ders çıkartamamışlar.Sen The Walking Dead ve The Wolf Amoung Us bu iki oyunu da oyna.Dünya da kaç milyon insan oynuyor ve severek takip ediyor.Bir 3-5 kişinin oynama dediğine aldanma.Temmuz aynın en iyi 10 oyunları içinden de seçildi bunlar.Oyun dizi gibi bölümlük ve sezonluk gibi. 1 Sezonda 5 bölüm oluyor.Türkçesi için de yama çıkartan belirli iki site var onlardan takip edebilirsin. :)

Sen oynama diyenlere hiç aldırma.Onlar oyundan bir şey anlamamışlar veya bir ders çıkartamamışlar.Sen The Walking Dead ve The Wolf Amoung Us bu iki oyunu da oyna.Dünya da kaç milyon insan oynuyor ve severek takip ediyor.Bir 3-5 kişinin oynama dediğine aldanma.Temmuz aynın en iyi 10 oyunları içinden de seçildi bunlar.Oyun dizi gibi bölümlük ve sezonluk gibi. 1 Sezonda 5 bölüm oluyor.Türkçesi için de yama çıkartan belirli iki site var onlardan takip edebilirsin. :)

Oyunu oynadım Sezer ve grafik açısından berbat, The Wolf Amoung Us ondan daha iyi ayrıca konsol varsa The Last of Us öneririm ):

Oyunu oynadım Sezer ve grafik açısından berbat, The Wolf Amoung Us ondan daha iyi ayrıca konsol varsa The Last of Us öneririm ):
Oyunu zaten bilerek öyle yaptılar ki çizgi roman olarak çevirdiler.Yaparken de onlar da merak ediyordu.Tutulur mu tutulmaz mı diye? Tutuldu ve ardında The Wolf Amoung Us çıkarttılar.Ardından milyonlarca kişi severek,beğenerek oynadığı için artık bu tarz oyunlar çok çıkacak ki, bence de çıksın çok güzel ve keyif aldırıcı.Şunu samimiyetimle söylüyorum bazı oyunlar var, grafikleri iyi sadece oyunda aksiyon var hiç bir senaryo veya konu ile alakası yok,ama telltale buna önem veriyor işte.Bu yüzden tutuldu.

The Walking Dead oyunu için grafikleri kötü dememelisiniz oyunun özgünlüğü orda çizgi roman tarzında olsun diye öyle yapıldı The Wolf Among Us gibi,tabi bu tarz oyunları seven ülkemizde çok az bizimkiler daha çok vurdulu kırdılı oyunları sever ( bence müthiş açıkladım :D ) telltale oyunlarını seviyorsan indir yoksa çok sıkılırsın arkadaşların oynama rezalet tarzı yorumları bundan kaynaklanıyor sanırım,telltale sevmiyorsan aynı yorumları sende yaparsın.

Teşekkürler.Ben yine de bir deneyeceğim oyunu indirdim fakat nedense hata veriyor.Cd alıp oradan yüklemek en iyisi herhalde. :)
Bir şey daha soracağım.1.sezon 5 bölüm mesela o 5 bölümü bitirince 2.sezonu 2.sezon bitince 3.sezon kendiliğinden mi açılıyor acaba yoksa internetten güncelleme falan mı gerekli?

Teşekkürler.Ben yine de bir deneyeceğim oyunu indirdim fakat nedense hata veriyor.Cd alıp oradan yüklemek en iyisi herhalde. :)
Bir şey daha soracağım.1.sezon 5 bölüm mesela o 5 bölümü bitirince 2.sezonu 2.sezon bitince 3.sezon kendiliğinden mi açılıyor acaba yoksa internetten güncelleme falan mı gerekli?

1.sezonu indirdiğin zaman 5 bölüm otomatik açılıyor fakat 1.bölümü bitirdiğinde 2.bölüme geçebiliyorsun.
Sezonlar için ayrı ayrı download yapman gerekiyor.

Geri