• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Floye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Floye

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2009
Puanı
28
The Witcher 3: Wild Hunt

Çıkış tarihi: 19.05.2015
Tür: RPG
Yayıncı: CD Projekt
Geliştirici: CD Projekt

idGkPgLOp

Oyun hakkında 5 dakikalık hikaye anlatımı (Spoiler içerir)

Oyun henüz çıkmadı ama videoları ve haberleri takip eden binlerce oyuncu bilgisayarlarının başında bekliyorlar. Oyun ilk 2 serisi gibi yine dönemine damga vuracak oyunlardan biri olan The Witcher 3: Wild Hunt tam3 gün sonra hayranlarına kavuşacak. Oyunun fiyatının yüksek olmasını bekliyorum. Tabii ki yeni çıkan bu tür yüksek seviyede olan oyunlar pahalı olucaktır. Ancak CD Projekt'in oyuncuların cüzdanındaki son demire kadar istediği çok belli. İşte oyun çıkmadan yayınlanan oyundan 4K resimler.

w2I3dK.png

GrVpuw.png

2EqWBj.png

7rbFQB.png

idGkPgLOp

Oyunun ilk 15 dakikası

Oyunun tutkunları gözü kapalı oyunu elbet alacaklardır. Ancak büyük bir takipçisi değilseniz sizi iki kere düşündürecektir. Oyunun büyük bir patlama yaratacağına inanıyorum. Çünkü yeni nesil 4K ile hazırlanan oyunun videoları ve resimlerinin gerçekten ayırt etmek biraz güç. Dediğim gibi fiyatının son derece uçuk olacağına inanıyorum. Bu kadar uğraşın karşılığını almak isteyeceklerdir !

idGkPgLOp

Oyunun incelemesi (İngilizce)

idGkPgLOp

Oyunun sistem gereksinimleri oldukça fazla. Bilgisayarınızı kısa zamanda yenilemediyseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Aslında minimum gereksinimler abartılacak kadar fazla değil. Ancak kim her şeyi high'da oynamak istemez ki !?

idGkPgLOp

Konsol veya PC arasında kararsız mı kalıyorsunuz ? Belki de bu video kararınıza yardımcı olabilir.

Minimum ve Maximum grafik ayarları karşılaştırması da yapılmış. Paranıza değeceğinden şüphem yok.

idGkPgLOp

Minimum sistem gereksinimleri;

ipGdxsCpj

Önerilen sistem gereksinimleri;

pcE02UvVj

Son düzenleme:
Geri