• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Thebes [R] Bullrog # Sword Shıeld Nuker (120 LvL)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bulrog09
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bulrog09

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Şub 2013
Puanı
0
  • Karakter Türü : Sword Shıeld Nuker
  • Karakter Adı : Bullrog
  • Server : Thebes [R]
  • Build : Bıcheon-Force
  • LvL : 120
  • SP Miktarı : 4,800,000
  • Gold Miktarı : 10,000,000
  • E-mail Koruması : Gmail-Değiştirilebiliyor

Satış Yöntemi & Durum Bilgisi :

• Satış Yöntemi : Elden , Banka Hesabıma , Havale Yoluyla
  • İstenilen Karşılık : 500 TL Teklif VerinizPazarık Payı vardır ]
  • Karakter Satış Durum Bilgisi : Satış Devam Ediyor

İletişim Bilgileri :

Son düzenleme:
set falan çok kötü , neden 600 yazdın? normal sro serverlerinde 50 tl eder anca

set falan çok kötü , neden 600 yazdın? normal sro serverlerinde 50 tl eder anca

gunde bellı bır kasma zamanın var bunda kardesım ben zatı setın ustune okadar dusmedm emın ol oranın pıyasına gore su fıyat az bıle adamlar 120 clean chara 400 den asa vermıyor ,chın charlar daha kıymetlı o sw de ve job cok ugrastrdı ve zor bı sw net 600 demedm zaten cıddı alıcılar oldukca gereklı ındırım yapılır ve guvenen adam olsun bana ben chara gırıp bakabılırmıyım cocuk zıhnıyetlıler hıc bosuna yazmasın emek harcadım ne emek hırszlıgı nede mılletın rızkına gozum olur guwencek adamlar ulassın bana gun ıcınde telden ulasırlarsa daha ıyı olur

Hayırlı satışlar :)

Char gayet güzel.Eğer sadece seti itemleri vs için 600'e satıyorsan biraz fazla tabii.Bunun deme sebebim alıcak adam o sete + basmakla uğraşıcak onun için ek masraf yapıcak.7-24 kasamıyoruz charları fakat almayı düşünen için fiyat biraz fazla gibi.

Hayırlı satışlar :)

Char gayet güzel.Eğer sadece seti itemleri vs için 600'e satıyorsan biraz fazla tabii.Bunun deme sebebim alıcak adam o sete + basmakla uğraşıcak onun için ek masraf yapıcak.7-24 kasamıyoruz charları fakat almayı düşünen için fiyat biraz fazla gibi.

Teşşekür ederım yukarda da belırttıgım gıbı sw de cok chıne char tutuluyor ve buda fıyatları etkılıyor clean 300 400den verıyorlar setı hesaba bıle katmıyorum zaten elındekı sılah en az 6-7 B bızım sw ye gore ve buda 1 B sıte satısları 50-60 TL neredeyse sız hesaplayın uygun olanı yazdım zatı sadece job ıcın ugrastım 100 lvl ıtemlerıde hazır yanı alan watandas sadece zewkı yasıcak ıtemlerıde basmadım yan chardan aldııgm gıbı oyundan sogudum ıcın satıyorum eskı anlamda dostluk vs. yitirmiş bır Sro olmuş herkes artık kendı menfaatını dusunur olmus

Geri