• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Thebes[R] # goktugZACA # 88 Level # Pacheon/Fire/Lightning/Cold # 25 TL

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
qobvuw.jpg

Karakter Bilgileri

• Karakter Adı : goktugZACA
  • Karakter Türü : Chinese
  • Yapılandırma : Pacheon/Fire/Lightning/Cold
  • Server : Thebes
  • Level : 88
  • Sp Miktarı : 27k
  • Gold Miktarı : 18m
  • E-Mail Koruması : -

Satış Bilgileri

• Ad ve Soyad : G.Zafer Çarlıoğlu
  • E-Mail Adresi : Facebook/goktugZACA
  • Satış Yöntemi : Havale , Banka Hesabıma , Maxigame Hesabıma
  • İstenilen Karşılık : 25 TL
  • Durum Bilgisi : Satış Devam Ediyor
v0180d4.png

389n74.png

83r8hb5.png

pthlfb2.png

2106pd6.png

bilgi.png

Karakterin üstünde 9D +7 Sun Bow Bulunmaktadır fiyatı 110-120m arasındadır . Çantadada 9D +7 Sun Glavie Bulunmaktadır bunun fiyatıda aynı şekilde 110-120m arasındadır . Yani iki item toplam 220-240m arasındadır , oda 15 TL'ye denk geliyor.
Karakterde 22 gün premimum plus devam etmektedir.

dikkat.png

Karakteri satma sebebim bilgisayarımda 2 haftadır problem var ne yaptıysam düzeltemedim. Oyun açıkken hiçbir işlem yapamıyorum hangi uygulamaya , programa tıklarsam dc yiyiyorum .
Birde dershaneye kaydoldum 3 hafta kadar oyuna giremiyceğim. Premium boşa gitmesin :)
Oyuna başlayacaklar için oyun süper , guild süper eski zevki alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hayırlı satışlar Zafer senle beraber başlatmıştık forumu oyuna sen gidiyorsun şimdi :S

zafer kendisini geçmeme dayanamadı bırakıyor :) şaka bir yana özel sebeplerin olmasa bırakmana izin vermezdim hayırlı satışlar

Hayırlı satışlar Zafer :)

Teşekkürler Deniz :)

----------

yaprak dökümü mü başlıyor :D

Yok, ne alaka :) Ben zorunluluktan bırakmak zorundayım halende hatayı araştırıyorum xbox sağolsun yardımcı oluyor , eğer düzeltebilirsem gitmem bir yere fakat dershaneden dolayı eskisi kadar giremem :)

----------

Hayırlı satışlar Zafer senle beraber başlatmıştık forumu oyuna sen gidiyorsun şimdi :S

Teşekkürler Eray , hem dershane başlıyor hemde bilgisayarımda önemli bir problem var ondan dalayı .

----------

zafer kendisini geçmeme dayanamadı bırakıyor :) şaka bir yana özel sebeplerin olmasa bırakmana izin vermezdim hayırlı satışlar

Aynen yok böyle birşey ya ben 70'ken sen daha yeni başlıyordun bi baktım geçmişsin beni kim dayanabilir buna , Tebrik ederim ama çok hızlı kastın :) Dediğim gibi işte eğer bilgisayardaki problemi gidebilirsem yine gelirim oyuna fakat dershaneden dolayı eskisi kadar giremem :) Teşekkürler

Bizi başlatan sensin sen bırakıyorsun , hiç hayırlı falan olmasın zafer kusura bakma.

ben oynamıyorumda ilgimi çekti bu sizin r muhabbeti :D çözelim pc indeki sorunu anlat bize detaylı :D

ben oynamıyorumda ilgimi çekti bu sizin r muhabbeti :D çözelim pc indeki sorunu anlat bize detaylı :D

Silkroad açıkken herhangi bir uygulamaya girdiğim anca dc yiyirom. Yani silkroad açıkken PC pasif durumda , hiçbir işlem yapamıyorum . İnternetten hariç

tamam en basiti güvenmediğin herşeyi sil ve pc formatla.

----------

masaüstüyse aç kasayı rammlerin tozunu al işlemciyi temizle. Laptop ise garantisi bittiyse aç kapağını al tozunu herşeyin

----------

çözeriz onu forum burda dostum ;)

tamam en basiti güvenmediğin herşeyi sil ve pc formatla.

----------

masaüstüyse aç kasayı rammlerin tozunu al işlemciyi temizle. Laptop ise garantisi bittiyse aç kapağını al tozunu herşeyin

----------

çözeriz onu forum burda dostum ;)

Tozdan falan değil ya bi format kaldı onu atarız olmadı .

Bana bakın oyunu bırakanlar size sesleniyorum alayınızı zıplatırım. Ne mazereketiniz varsa var.

burası privateye benzemez alıştınız tabi privateyi zoru görünce kaçıyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri