• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Thebes'te yeniyim buyrun içeri anlatayım :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan walker58
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

walker58

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Haz 2009
Puanı
0
arkadaşlar isroda ki durumdan sonra bu oyun çok mantıklı geldi bana ve başladım Thebes'te '''Costa''' isimli karakterle her gün aksilik cıkmadıgı sürece 15.00 dan sonra online ım. ama şöyle bi sıkıntım var hiç çevrem yok guild olur beraber takılma olur oyunda yada bu konu altında bana ulaşırsanız tanışalım istiyorum . şimdiden ilgileriniz için teşekkürler.

İyi Forumlar Herkese..

benden sana tavsiye. R bitik bir durumda uniqlere saçma bi lvl sınırı getirildi. İsro desen soyulan soyulana hadi onu geçtim R ye benzetmişler gold sistemini fln fiyatlar böyle uçmuşken TL vermedikten sonra pek birşey yapamazsın

Gobi olsa ortam bulurduk uniq sınırı sıkıntı zaten bizimde tek eğlencemiz kale savaşları kaldı

arkadaşlar isroda ki durumdan sonra bu oyun çok mantıklı geldi bana ve başladım Thebes'te '''Costa''' isimli karakterle her gün aksilik cıkmadıgı sürece 15.00 dan sonra online ım. ama şöyle bi sıkıntım var hiç çevrem yok guild olur beraber takılma olur oyunda yada bu konu altında bana ulaşırsanız tanışalım istiyorum . şimdiden ilgileriniz için teşekkürler.

İyi Forumlar Herkese..

Dostum bizde arkadaşlarla isroya baslayalı 15-16 gun kadar oldu, harika gidiyor hersey. Charları 7/24 botta bırakıyorum 83 oldu tum charlar bu zaman ıcerısınde. Eger gelmek ıstersen aramıza, beklerim, özelden mesaj atarsın. Sw: Norma

isro da gold botlar var diye biliyorum ?? en son ben bıraktığımda öyleydi yani son durum hakkında bilgim yok . HydrUK teşekkür ederim çağrın için :))

R de de gold bot var merak etme bizzat ben yapıyodumo işi :D benim gibi 10 tane daha var

Bende Thebes'tteyim adım BugsBuny Yeni Başladım 22 LvL Kasacak Olan Varsa Pm Atabilir :)

Geri