• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

theHunter: Call of the Wild, 27 Nisan’a Kadar Yüzde 33 İndirimde!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
theHunter: Call of the Wild kısa süreliğine indirime girdi.

Çok oyunculu ve tek oyunculu bir yapıya sahip olarak 2017 yılında bilgisayar oyuncularına sunulan theHunter: Call of the Wild günümüzdeki en gerçekçi avcılık oyunlarından bir tanesi olarak adından söz ettiriyor.

91RJsvOaSkL._SL1500_.jpg

Macera, simülasyon ve spor oyunları kategorisinde yer alan theHunter: Call of the Wild ile birbirinden farklı vahşi hayvanları dağlarda, ovalarda ve daha birçok mekanda avlayabilir ve atıcılıkta ne kadar yeteneklisiniz test edebilirsiniz. Yeni nesil avcılık deneyimi olarak tanımlanan yapımda sayısız kuştan ve sayısız yırtıcı hayvanlardan dilediğinizi avlayabilirsiniz. Oyun içerisinde çoklu oyunculu olarak iki farklı moda giriş yapabilirsiniz. Bu modlar işbirliği ve rekabet olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular iş birliği modunda 8 arkadaş ile avlanabilirler. Rekabet modunda ise 8 farklı oyuncu kendi vurdukları avlardan sorumludur. En çok avı vuran oyuncu yarışmayı kazanır.
Muazzam bir açık dünyanın yer aldığı yapımda, birbirinden zorlu görevler ve zorluklar yer alıyor.6 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan başarılı oyun, n yıl boyunca aksiyon oyunları geliştiren ödüllü bir teknoloji olan Apex – Avalanche Open World Engine kullanılarak geliştirilmiştir. Tatmin edici düzeyde grafiklere ve ses efektlerine sahip olan yapım, 27 Nisan’a kadar Steam’de yüzde 33 indirimle 49.00 TL yerine 32.67 TL olarak satışlarına devam ediyor.
Minimum Sistem Gereksinimleri
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit OS – Windows 7
İşlemci: Intel i3-4170
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1GB VRAM
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

theHunter_CotW_ATV_Saber_3.jpg

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit OS – Windows 10
İşlemci: Intel i7 quad-core