• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TheOttoman 3D Text Effect l PSDl ve Kaynak Paylaşım

TheOttoman

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Haz 2009
Puanı
190
b4yv5w8r.png

Merhabalar ; bu konuda ps'de yaptığım 3D text effeclerin psdlerini paylaşacam. Bunun yanında yaparken kullandığım font,gradient ve brush setini de paylaşacam. Mutlaka ama mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum. Layer yollarını takip ederek siz de benzer bir çalışma yapabilirsiniz.

Yazılardaki "Black" Nedir ? :
Black Pearl'den esinlenerek BLACK yazıyorum. Hem güzel görüküyor.
Linklerdeki link.tl Nedir? : Link'e tıklayınca link.tl reklam gelecek. 10 saniye bekleyip "Reklamı Geç" derseniz sevinirim :)

1. Çalışma => "BLACK" Smoke Design

Önizleme

dlml6uws.png

Çalışmada kullanılan araçları indirmek için "download" iconunu kullanınız.

2. Çalışma => "Yılbaşı Ağacı" Design

İlk defa böyle bir şeyler denedim. Sonuç kötü oldu sanırsam (:

i3gjd6ah.png

Psd için aşağıdaki iconu kullanınız.

Son düzenleme:
açıkça çok güzel birader aynen super natural çalışmasını görmüssündür psd tuts vs bir yerde ona benzemiş güzel olmuş
birde o 3d yazı yerine düz text yazsan super bişi çıkabilirdi kardeş :)

Tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim :) Benimde konum var MF Design. Beğenerek sizde destek çıkabilirsiniz.

Geri