• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ThePerfect & Untouchables [Birleşti]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MKA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MKA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2012
Puanı
22
980039_525075320886813_936394676_o.jpg

Öncelikle ;

Herkese merhabalar arkadaşlar.

Untouchables 3 yılı aşkın süreyi dolmuştur takımdır. (İsro'da 2 yıl private serverlerde 1 yıl) Takımımız genelikle Yabancı serverlerde oynardı. Bu yüzden türk serverlerinde fazla görmemişsinizdir.

ThePerfect in yetkilisi (Ümit) abiyle verdiğimiz karar sonucunda Untouchables , ThePerfect adı altında beraber devam edecektir.

n8cqy.png

# ThePerfect #

Arkadaşlar aramıza katılmak isteyen arkadaşlardan beklentilerimizi kısaca belirtir isek;

Arkadaşlar aramıza katılmak isteyen arkadaşlardan beklentilerimizi kısaca belirtir isek;

- Oynadığının bir oyun olduğunu hiç bir zaman unutmayacak olması,
- Aklı başında, Saygı ve sevgili bir birey olması,
- Yardımlaşmayı seven ve birlikte hareket etmekten kaçınmayan,

* Kısacası ekip ruhu taşıyan tüm dostlarımızı aramızda görmek isteriz.

n8cqy.png

Guildimizde Şuan Bulunanlar ;

TheHangover
FirstLaDy_Nz

Reis
MKA
Sofy
MrAmen
NightOfShade
X_STaR
VoiceOfDeath
K0ND0R
Teq1La

LoStMyLiFe
Mirella
By_Angel
Destroyer
Mypka
CanimBSG
ThePoz
__H2O__

- Listeyi güncelleyeceğim, ve aramıza sınavlarından sonra katılacak arkadaşlarımız var daha.

n8cqy.png

İletişim bilgileri :

Facebook Sayfamız (Mesaj yoluyla)

[BILGI]https://www.facebook.com/theperfectgaming[/BILGI]

Forumdan

SemihBurak - MKA

Bu nicklere özel mesaj atarak bize ulaşabilirisniiz.

n8cqy.png

Ve Güncel Fotoğraf Arşivimiz.
( Gün geçtikçe güzel fotoğrafları paylaşacağız. )

Yasal uyarı : NWO bazı forumlarda veyatta oyunlarda cok büyütülmüştü bizde onu birazcık indirdik. :) Namı değer NoWayOut

81255549771235823101514.jpg

sro2013012123343098.jpg

478885_512680642126281_1069066943_o.jpg

459324_512680592126286_1446849951_o.jpg

nm80c.jpg

Son düzenleme:
Buldum buldum Semih sözü buldum :)

Hayırlı uğurlu olsun güzel proje böylede olmalı zaten maxigame içeriden dışarıya büyümeli.

Herkese teşekkürler iyi dilekler için.

- Çok güzel ortam oluşturduk, Çok iyi kişiler ile birlikte güzel işler yapacağız. Sonuçta her ne kadar oynadıklarımız oyun olsa dahi, o platformda bile birilerinin adı ezberlerde kalacaksa o isimlerde bizler olmalıyız. :)

Herkese teşekkürler iyi dilekler için.

- Çok güzel ortam oluşturduk, Çok iyi kişiler ile birlikte güzel işler yapacağız. Sonuçta her ne kadar oynadıklarımız oyun olsa dahi, o platformda bile birilerinin adı ezberlerde kalacaksa o isimlerde bizler olmalıyız. :)
Çok güzel konuştun kanka siyasete atılmalısın :D

Sen benim sinirli halimi görmedin galiba?

Facedeyim canım benim gösterirsin :D

Bu foto hangi serverde çekildi?

Zsroda çekildi pek hayırlı bi hatırası yok bende :) bende indirmeye başladım arkadaşlarla 6-7 kişi geliyoruz SemihBurak az cok tanırsın bizi hemşerim :) bizede bi yerlere sıkıştırırsınız. hiç guild kurup mücadele verecek halim yok bi ulu ağacın altında gölgelenelim :)

Zsroda çekildi pek hayırlı bi hatırası yok bende :) bende indirmeye başladım arkadaşlarla 6-7 kişi geliyoruz SemihBurak az cok tanırsın bizi hemşerim :) bizede bi yerlere sıkıştırırsınız. hiç guild kurup mücadele verecek halim yok bi ulu ağacın altında gölgelenelim :)

Bir team daha geldi :D

Geri