• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Thief Masaüstüne atıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Thief oyununu tüm merakımla indirdim windows 8 de çalışıyormuş neyse 24 gb ı indirdim kurdum reloaded inkiydi zaten içindeki crackı kurdum oyuna girdim play dedim zorluluk seviyesini seçtim en baştakini sora loading ekranı geldi tam %98 civarında ya programı kapat hatası veriyor windows yada hiç hata vermeden direk masaüstüne atıyor bilen birisi acilen yardım edebilirse sevinirim :)

----------

Yok mu bi bilen eden 24 gb indirdim o kadar :(

Yönetici olarak çalıştırmayı dene ve uyumluluğu Windows XP Service Pack 3 olarak işaretle, olmazsa Windows 7 olarak işaretle öyle dene.
Eğer sonuç alamazsan crack değiştir, internetten başka crack indirip kur.

Crack yok ki daha bunun bi reoladed in ki var bi tek bildiğim kadarıyla yeni oyun ya :D dediklerini 30 dk içinde uygulayım

----------

dediklerin olmadı uyguladım %98 e geliyo loading kısmı hop atıyor masaüstüne

Oyunu yönetici olarak çalıştırınca düzelmesi gerekir.
Eğer olmaz ise save dosyasını sil ve tekrar dene
Yine olmazsa Ccleaner ile tarat kayıt defterini temizle öyle dene.

Yönetici olarak çalıştırıyorum save dosyasını sildim o new game den sora zorluğu seçiyorum tam dolucakken %98 civarı gene atıyor masaüstüne. Ccleaner hiç kullanmadım ben ya o nasıl bişi cracklayıp premium yapıpı öylemi yapayım free sürümü yeterli olur mu ?

Trial versiyon dediğim deneme versiyonu (1 aylık)
Ekran kartı driver güncellemeyi dene bir de belki çözülür..

Zamunda'ya giriyorsun Other bölümüne girip aşağılara inip Thief ile ilgili bir kaç yama var onları indirip deniyorsun.Sorun devam ederse büyük ihtimalle oyun inerken hasar görmüş demektir veya yüklenirken.Tekrardan yükle olmazsa geçmiş olsun :D

sinirlendim tekrardan windows 7 ye çevirecem laptopu cs go yuda açmıyordu kesinlikle işletim sistemi ile ilgili çok erken geçtim ben w8 olsa neysede w8.1 di benimki :D

İşletim sistemi ile alakası olduğunu düşünmüyorum.W7 ve W8 birbirine çok yakın işletim sistemleri farkları yok denecek kadar az...

Sorun çözdül pcyi win7 ye çevirdim ve çözüldü başka dertlerim var şimdi :D

Bu sorunun aynısı şuan bendede var, işletim sistemim win8.1 acaba bu yüzdenmi atıyor oyundan. tam olarak oyuna giriyorum başla diyorum oyun yüklenirken %98 de masaüstüne atıyor. şimdi laptobumuda yeni aldım herşeyi en son güncellemede. ne yapmam lazım sistemimide değiştirmek istemiyorum yardımcı olun

Geri