• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Thor 2 Fragmanı Yayınlandı

SteinHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2009
Puanı
147
Evet dostlar Thor’un 2. filmi geliyor. Benimde büyük bir keyifle izlediğim ilk film 29 Nisan 2011’de vizyona girmiş 450 milyon dolar hasılat elde etmişti.İlk filmi hatırlayacak olursak hikayenin merkezinde düşüncesiz tavırlarıyla antik bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama kibirli Odin’in oğlu yüce Thor vardı. Thor, babası Odin tarafından cezalandırılıp güçleri alınıp Dünya’ya sürgün ediliyor insanlarla yaşamaya mecbur bırakılıyor. Odinin hastalığından faydalanan Loki kendi krallığını ilan edip yıllardır kin beslediği Thor’u yok etmek için kendi krallığının en karanlık güçlerini dünya’yı istila etmek için gönderince Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini anlamaya başlar.Kenneth Branagh’ın ellerinden çıkan Thor, daha vizyondan kaldırılmamışken yapımcıların masasına yatırıldı ve filmin devamına karar verildi. Marvel tarafından yapılan açıklamaya göre 26 Temmuz 2013′te vizyona girecek olan film hakkında fazla detaya girilmedi. İlkinde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Stellan Skarsgard, Anthony Hopkins, Tom Hiddleston, Clark Gregg ve Idris Elba gibi isimlerin rol aldıkları yapımın ikincisinde kimleri göreceğimiz henüz bilinmiyor. Bekleyip göreceğiz.

Ama ilk sırada Ironman3 var sonra Thor 2 ardından Captain America 2 kaçırılmaz bu filmler. Marvel değil ama F&F 6'yıda çok merak ediyorum.

supermanı unutmusun oda cıkıcak oda süpere benziyor bu yaz akıp gidicek filmler

Percy Jackson Canavarlar Denizi de geliyor :D Açlık oyunları 2 de var :D

Percy Jackson Canavarlar Denizi de geliyor :D Açlık oyunları 2 de var :D

percy jackson şimşek hırsızıyla bağıntılı mı o filmi görmedim. Açlık oyunlarına gitmicem ya ilki pek etkilememişti beni. Bu arada geçen hafta veya ondan önceki galiba hatırlamıyorum obliviona gittim tom cruise'un filmin ilginç bi senaryosu var ama etkilemedi beni güzel film ama izlemezsenizde bişey kaybetmezsiniz daha güzel filmler var,filmin sonlarına doğru sıçrayarak uyandım diyebilirm ama belkide yorgunluktandır yanıltmıyım sizi :D

percy jackson şimşek hırsızıyla bağıntılı mı o filmi görmedim. Açlık oyunlarına gitmicem ya ilki pek etkilememişti beni. Bu arada geçen hafta veya ondan önceki galiba hatırlamıyorum obliviona gittim tom cruise'un filmin ilginç bi senaryosu var ama etkilemedi beni güzel film ama izlemezsenizde bişey kaybetmezsiniz daha güzel filmler var,filmin sonlarına doğru sıçrayarak uyandım diyebilirm ama belkide yorgunluktandır yanıltmıyım sizi :D
abi yine oblivion kadrodan kurtardı korkunç bir film 5e gittim iğrendim resmen vakit kaybından başka bir şey deildi :D

Thor 1 inci si güzeldi ama 2 incisi daha gerçekçi daha çok aksiyon olmuş :) Marvel iyi filmler yapıyor ya :)

Geri