• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Thresh

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
Beyler thresh nasıl bir şey pentaya çıkabilir mi ? Attığını vurabilir mi ? Ona göre alıcam. :D

Beyler thresh nasıl bir şey pentaya çıkabilir mi ? Attığını vurabilir mi ? Ona göre alıcam. :D

Malesef daha çok sup ve tank ağırlıklı diyebilirim. Hiç Apc olarak denemedim skillerinden yorumlicak olursam öyle etkili vuracağı bi ultisi var ultide hedefe doğrudan kullanılmıyor. Adamın kafa atması lazım ultiye bi nevi :D Blitzin bi üst modeli diyebilirim ordan anla işte :D

Malesef daha çok sup ve tank ağırlıklı diyebilirim. Hiç Apc olarak denemedim skillerinden yorumlicak olursam öyle etkili vuracağı bi ultisi var ultide hedefe doğrudan kullanılmıyor. Adamın kafa atması lazım ultiye bi nevi :D
Oyunda yeniyim anlayacağım dilde konuş. :D TR 'ye yeni gelmiş dedim bi alıp hava mı atsam mı eğer beklediğim gibi çıkmazsa geri iade ederim. :D

Ultisi çok bi işe yaramıyo ya anca kule altı daldıkları zaman işe yarayabilir yoksa kendi etrafına çıkartıyo onu dediğiniz gibi adamın ultiye kafa atması lazım ama o kendi takımından adamı yanına çekme olayı hoşuma gitti shield veriyo bide çok hoş :D

Oyunda yeniyim anlayacağım dilde konuş. :D TR 'ye yeni gelmiş dedim bi alıp hava mı atsam mı eğer beklediğim gibi çıkmazsa geri iade ederim. :D

Yani destek herosu olarak oynayabilirsin haritayı totemlersin. Ne bilim kaçan rakipleri yakalayabilirsin. Takım arkadışının kaçışına veya korunmasına yardımcı olablirsin bu tarz şeyler yani :D

yok öle darius gibi uçup parçalayan bi hero değil :D sen kill almıcaksın daha doğrusu yanindaki adc ye bırakıcaksın sana göre değil ilerde anlarsın faydasını

Sağolun arkadaşlar bana göre değilmiş ben daha çok 5 vs 1 karakteri arıyorum akali xin zhao gibi. :D

Geri