• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tier 4 Gorevi

TuRkStOrM

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
5
Bu rehberin amacı hayatınızı kolaylaştırmak ve tier 4'ü tamamlarken zaman ve altınınızı en az şekilde harcamanızdır.

Öncelikle, görev sonuçlarının rastgele olduğunu söyleyenler var, bazıları da böyle olmadığını söylüyorlar. Ben bu görevin her ikisi de olabileceğini söylüyorum. Görünen o ki JD oyun geliştiricileri çok sıkılmışlar ve eğlenmek için bir mecburi görevi olabildiğince karıştırmışlar. Tier 4'e cinsiyet ve faction kriterlerinin yanında biraz da olasılık formülü eklemişler.

Tier 4 görev hattı 4 bölümden oluşur fakat eğer npc'nin istediği doğru cevabı vermemişseniz çok daha zor işler yapmanız gerekir. Kendi yaptığım araştırma sonucunda en iyi cevapları ve sonuçlarını aşağıda sıraladım. Tier 4'ü rehberde anlatılan ve istenen sonuçlarla 35 dakikada bitirdim. 300 yaratık kesmeniz gerekmeyecek, ölmeyeceksiniz, her birinden 1 taş ve 9 çiçek.

LÜTFEN SEÇİMİNİZİ YAPMADAN ÖNCE HER BÖLÜMÜ DİKKATLİCE OKUYUN!!

1. Bolüm
Sadece MALE / Erkek karakterler için:
---> Seçenek #2: I want to stay with my lover (sevgilimle kalmak istiyorum)

Sadece FEMALE / Dişi karakterler için:
---> Seçenek #5: I want to be the best in the world (dünyadaki en iyi olmak istiyorum)

Yukarıdaki seçimleri yapmak billows'daki npc'ye gidip konuşmanız için en yüksek şansa sahiptir. Diğer tüm seçenekler 30 dakika içinde 300 yaratık kesmenizi gerektirir . Fakat doğru cevapları seçseniz bile yine de 300 yaratık kesme şansınız 4'de 1 dir.

Eğer şanssızlardan biriyseniz ve ölmek ve gidip yaratıkları kesmek istemiyorsanız görevin başarısızlığa uğraması için 30 dakika beklemenizi tavsiye ederim (sakın çöpe atmayın, yoksa aynı sonuç olur), daha sonra tekrar görevi alın. Bu metod işe yarıyor (yani 300 yaratık kesmeniz gerekmiyor). Alliance'daki bir arkadaşım 6 kere resetlediği halde çalışmadığını söylerken başka bir arkadaşım bir kere resetlemede başarılı olduğunu söyledi. Karakter bilgisini sıfırlamak için oyundan çıkıp tekrar girin veya bir kaç sıfırlamadan sonra diğer cinsiyet seçimlerini yapın, işe yarayabilir).

Eğer yaratıkları kesmeye karar verirseniz, önceden prison, petalgrave ve fishman lokasyonlarında 3 portal charm işaretleyin. Partide aoe'ye yardımcı olacak bir arkadaşınız olsun yoksa süre yetmez. Öldürmeniz gereken yaratıklar her birinden 100'er tane olmak üzere Redtail, 4-eyed ve fish.

2.Bolüm
---> Seçenek #2: Eğer boss kesmek istiyorsanız bu en güvenli seçimdir. Bu seçimde kesmeniz gereken boss skysong'da Righteous Manor civarındaki emissary of ghosts dur. Mümkünse prty de arkadaşlarınız size yardım etsin ve pet'inizi de çıkarın, bu boss'da çok hp var ve çok hızlı iyileşiyor.

3. Bolüm
Mystic White ve Blue Stone vermek:
---> Seçim #3: Disi Karakterler icin Bu seçenek 6 yerine sadece 1 taş vermek için en yüksek şansa sahip.
Seçim #4 : Erkek karakterler icin
4. Bolüm
If you were Shaw D.., hangisini seçerdiniz?
---> DARK faction'lar (modo, lupin, vim,Balo) için: Bilu
---> LIGHT faction'lar (jadeon, skysong,Arden) için: Anan
---> Sadece FEMALE / Dişi char lar için: I have the loved. (Bu biraz garip olmuş, karakteriniz dişi ve başka bir dişiyi seçiyorsunuz)

Bu seçimler sadece 9 çiçek toplamada en yüksek şansa sahip. Eğer şanssızsanız 99 çiçek toplamanız istenir, fakat asla 10 saat sürebilen 999 çiçek toplama vermez.

5. Final
---> Herhangi birini seçin, ne olursa olsun boss kesmeniz gerekecek.Saglam Bir prty Gerekir.

Grv i verdikten sonra artik tier4 sünüz hayırlı olsun

[BILGI]Alıntıdır!!![/BILGI]

Mystic White ve Blue Stone
bu 2 sini nerden bulabılırız ? 6 sar tane istiyor

çok teşekkürler eline sağlık çok güzel olmuş şu an yapıyorum görevi , ben LegendHunt , DawnLegy ve LillaPause :D

Arkadaşım öncelikle eline sağlık. Ben oyunu bırakmıştım yeniden başladım çok az olan bilgimide unuttum şu an Balo 107 Lv karekterim var ama bir türlü tier4 yapamıyorum. Açıkcası yazıdanda pek bişey anlamdım bana yardımcı olursan sevinirim. Hangi NPC ye gidicem hangi mob kesicem ayrıca illa birisinin yardım etmesi mi gerekli bana acil cevap verirsen sevinirim tıkandı oyun şuan

Geri