• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TimeGame Database+Client Son hali

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Krios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Krios

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ara 2015
Puanı
21
Merhaba Arkadaşlar herkese iyi forumlar, Çok önceden açılmış olan ViSro DB üzerine eklemeler yapılarak iyi bir kitle yakalamış olan TimeGame DB'nin son zamanlarda piyasaya aşırı şekilde yayılması sebebi ile DB'yi paylaşmaya karar verdim.

Elimdeki son YEDEK budur.

Link : https://goo.gl/XAJCNt (Client+DB+Script)
Virüs Total : https://goo.gl/tGT4Fu

NOT : Daha önce TimeGame DB'yi aldığım kişi DB'yi çalan kişiymiş isim vermiyorum ama kimin ne olduğunu az çok anladım bu piyasada.

Herkese iyi forumlar dilerim umarım işinize yarar.

Afişi eklemek biraz uzun sürdü özellikler buradadır. Tıklayınız.

PSD halini arşivim silindiği için koyamadım Özellikler yukarıda mevcut.

Son düzenleme:
Merhaba.. Database özellikleri hakkında bigi verirsen herkes için faydalı olur.. PSD halini paylaşacağım demişsin fakat aradan 15 günden fazla zaman geçmesine rağmen paylaşmamışsın..

Bu datebaseyi kullancak kadar insanların aklını kaybettiğini düşünmüyorum adan zye trigger ekli size satan bunları eklemiş sizde biliyosunuz zaten sizde mağdur oldunuz..

Son düzenleme:
Bu datebaseyi kullancak kadar insanların aklını kaybettiğini düşünmüyorum adan zye trigger ekli size satan bunları eklemiş sizde biliyosunuz zaten sizde mağdur oldunuz..
Databaseyi indirin kurun deneyin şuan hiçbirşey mevcut değil temiz durumdadır.
İlk aldığımda evet mağdur oldum bunuda bilen biliyor. daha sonrasında temizlendi ve sorunsuz duruma getirildi.

Önce konudaki DB'yi kurun inceleyin lütfen sonra yorum yapalım.

Databaseyi indirin kurun deneyin şuan hiçbirşey mevcut değil temiz durumdadır.
İlk aldığımda evet mağdur oldum bunuda bilen biliyor. daha sonrasında temizlendi ve sorunsuz duruma getirildi.

Önce konudaki DB'yi kurun inceleyin lütfen sonra yorum yapalım.
Ben üyelerimin başına dert gelmesin diye şimdiden önlem alıyorum yanlış anlama sana karşı bir iftira gibi alım yok sadece önlem belki hala unuttuğun bulamadığın trigger vardır çünkü senle uğraşan adamlar biliyosun benlede uğraştılar..

Ben üyelerimin başına dert gelmesin diye şimdiden önlem alıyorum yanlış anlama sana karşı bir iftira gibi alım yok sadece önlem belki hala unuttuğun bulamadığın trigger vardır çünkü senle uğraşan adamlar biliyosun benlede uğraştılar..

TimeGame Reborn halinin son şeklidir konuda belirtilen DB, o yüzden hiçbir sorun yok..
Sadece seninle benimle değil, onlar karaktersiz olduğu için uğraşmayı severler.

60SFb.png

Paylaşım için teşekkürler

Merhaba Arkadaşlar herkese iyi forumlar, Çok önceden açılmış olan ViSro DB üzerine eklemeler yapılarak iyi bir kitle yakalamış olan TimeGame DB'nin son zamanlarda piyasaya aşırı şekilde yayılması sebebi ile DB'yi paylaşmaya karar verdim.

Elimdeki son YEDEK budur.

Link : https://goo.gl/XAJCNt (Client+DB+Script)
Virüs Total : https://goo.gl/tGT4Fu

NOT : Daha önce TimeGame DB'yi aldığım kişi DB'yi çalan kişiymiş isim vermiyorum ama kimin ne olduğunu az çok anladım bu piyasada.

Herkese iyi forumlar dilerim umarım işinize yarar.

Afişi eklemek biraz uzun sürdü özellikler buradadır. Tıklayınız.

PSD halini arşivim silindiği için koyamadım Özellikler yukarıda mevcut.

Cliente Start dedikten sonra bu hatayı alıyorum neden yapar sizce?

Son düzenleme:
kardesım prosudurler yedek aldıgı ıcın calısmıyordu neyseh sorun degıl yenıden prosudur yazarak ıslemlerı halletık ama ufak bır sorunum kaldı unıq rankı calısdıramadımm serverda gameserver fatallog kaydı tutmuyor hangı filesli kulanıyordun onuda paylasma ımkanın varmı acaba

- - - Güncellendi - - -

Bu Databaseyı Piyasaya Kım Surdu İse Ondan Allah Razı Olsun Demek isterim ki Database Bug vs hic bişey yoktur Suanda Ben Bunu Kullanıyorum Bır sorun Goremedım

Bir Tek Sıkıntı Glavie de Bitane Sikill ı Pvp Atarken Vurmuyor Onun ile ilgili Calısmalarımı Yapıyorum Birtek Eksigim Budur Ve Zamanı Geldinde Sızlere Sorunsuz Bir Sekilde Verecegim..

sa kardeş paylaşımın için tşkler arkadaşlar bu test için okuttuğunuz sql kodunu paylaşma imkanınız varmı

- - - Güncellendi - - -

bu okuttuğun kodu paylaşırmısın kardaş

Bu db den aldığım trigger sorgusu görüntüleridir ? Bilgisi olan inceleyebilir mi ? Anormal bir durum varmı acaba ?

PlRYnQ.jpg

MdzP0Q.jpg

Son düzenleme:
Database üzerinde bir sorun bulunmamaktadır.
Tüm sorunlar halledilip paylaşılmıştır.

Geri