• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tish-o'dan T-shirt Alıcam Foto Bastırma Konusunda Yardım Gerekli

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Şimdi ben şu fotoyu bastırmak istiyorum

clinteastwood2.jpg

Neyse şimdi bu fotorğaf gördüğünüz gibi kare ve kahramanımızın arkasında çevre görüntüsü var.Ben bunu istemiyorum sadece Clint Eastwoodun gözükeceği şekilde bastırmak istiyorum.O arkadaki fotoyu nasıl kesicem nasıl kırpıcam hiç bir fikrim yok.Psden anlayanlar yardım edebilir mi?

----------

images
bu t-shirte benzemesini istiyorum

Eyvallah çok sağol

----------

Birde birşey daha soracağım şimdi tish-oya ekleyince küçük oluyor tabi büyütüncede orjinalden fazla büyüdü cart-curt baskıda net gözükmeyebilir gibi birşeyler diyor.Böyle birşeyle karşılaşan oldumu normalmi çıkar baskıda?

Eyvallah çok sağol

----------

Birde birşey daha soracağım şimdi tish-oya ekleyince küçük oluyor tabi büyütüncede orjinalden fazla büyüdü cart-curt baskıda net gözükmeyebilir gibi birşeyler diyor.Böyle birşeyle karşılaşan oldumu normalmi çıkar baskıda?
Rica ederim. Daha önce t-shirt bastırmadım ama resmin zaten boyutu büyük baskıda bozulacağını sanmıyorum ama bilen birine danış yinede.Fiyatı biraz pahallı oluyordu internetten bastırmanın,birde fotoğrafçılara sor onlarda basıyor t-shir,kupa,yapboz üzerine resim.
He bide niye bastırıosun ki bu tarz t-shirtler satılıyor internette ve kadıköy-eminönü'de felan.

Rica ederim. Daha önce t-shirt bastırmadım ama resmin zaten boyutu büyük baskıda bozulacağını sanmıyorum ama bilen birine danış yinede.Fiyatı biraz pahallı oluyordu internetten bastırmanın,birde fotoğrafçılara sor onlarda basıyor t-shir,kupa,yapboz üzerine resim.
He bide niye bastırıosun ki bu tarz t-shirtler satılıyor internette ve kadıköy-eminönü'de felan.

İstanbulda yaşamıyorum o yüzden zor.İnternettede pek aramadım açıkçası daha doğrusu hangi sitelerde satılacağı hakkında hiç bir fikrim yok eğer varsa bildiğin yollarmısın :) Direk kolaya kaçıp bastırmayı düşündüm :D

T-Shirt icin fotoğraf değilde illustrationlar daha hoş olur bence. Kırptım bi resmi senin icin. Png olarak attım arkası saydam olsun diye. Bahsettiğin site ne tür dosya kabul ediyor bilmiyorum. Söylersen ona görede yaparız.

rcxbm8uu.png

Edit: ups. Elin iç kısmını unutmusum :D

http://s14.directupload.net/images/130511/nkeihzoo.png

Son düzenleme:

İllustration ne demek :D Foto tarzı çok güzel olmuşta bu adamın sakallı halini bu şekilde yapabilir misin? Çok şey istedim galiba :D

----------

Güzel durdu gibi :D

mysk1.png

Şu adamın aynı bu şekil puro içerkenki kovboy şapkalı felan ama sakallı halinide bulup yapabilirmisin çog hoş olmuş vallahi :D

İllustration ne demek :D Foto tarzı çok güzel olmuşta bu adamın sakallı halini bu şekilde yapabilir misin? Çok şey istedim galiba :D

----------

Güzel durdu gibi :D

mysk1.png

Şu adamın aynı bu şekil puro içerkenki kovboy şapkalı felan ama sakallı halinide bulup yapabilirmisin çog hoş olmuş vallahi :D

Sakala niye taktın abi sen ? :D

al :D

r9gpeakp.png

Son düzenleme:
Clinti clint yapan suratındaki sakaldır işte western filmlerinde hep sakallı olduğu için genel olarak sakallı alışmışım :D

Geri