• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TitanMT2 Server Files v2 | Yeni İtemler | 2012 Sistem |

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
TitanMt2 Server Files v2 Sonunda Çıkmıştır. Server Files yapımında 2012 Sistem kullanılmıştır.

Level sınırı 150 ye indirilmiştir.

[NOT]150 Cap Server Files Bulmak Son Dere Zordur.Sadece Sunucularda Bulunur Oda Nadir Bulunur.Lütfen Emeğe Saygı Beğen Butonuna Basınız.[/NOT]

titanmt2.png

MJB4.png

Oyuna 1 Level Başlangıç
Şehirlerde Sabit NPC ler
Şehirlerde Sabit Metin ve Bosslar
Editli NPC ler
Sorunsuz OX Şeytan Kulesi 7 Kat Catacombs
150 Level Sınırı
Padişah Prens 2011 Zırhları
Yeni 2011 - 2012 İtemleri
Savun - Yoket Eventi
Labirent Map
Kristal Odada Sabit Bosslar
Arena Vahşi ada Mapleri
Ymir Saçları
P Skill ve At verme
Banka NPC
Direkt olarak Catacombs Boss odasına ışınlanma
Şeytan Melek Zırhları
Yeni Auto Potlar
OX Mapte Sabit NPC ler
titanmt2.png

CAHH.png

tantm1.png

tantm2h.png

tantm3.png

tantm4.png

tantm5.png

titanmt2.png

BWKM.png

LİNKLER (2 Alternatifli)
RapidShare : Link kırık Güncel linkleri Ö.M yoluyla bana yollarsan ekleyebilirim tekrardan @WILDGUARD

Direkt FTP : Link kırık Güncel linkleri Ö.M yoluyla bana yollarsan ekleyebilirim tekrardan @WILDGUARD

Pack :

Giriş Şifreleri :

Virtual PC : Login : root Password : titanmt2(Virtualde tıtanmt2 olarak geçer puttyde titanmt2)Navicat : user : root pass : nanoerayFilezilla : Virtualle aynı şifre titanmt2Giriş id : nanoeray Şifre 147852369

GM'lere yardımcı program 2011 2012 kodları ekli :

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri