• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tomb Raider Oyunu?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan LifeKill
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

LifeKill

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ağu 2017
Puanı
0
Arkadaşlar ben pek fazla oyun oynayan biri değilim fakat bu aralar oyun oynamak istiyorum. Crysis oynamıştım daha önce, böyle ok falan kullanılabilen oyun arıyordum ve buldum. Tomb Raider diye bir oyun eskiden günümüze birçok serisi var oyunun fakat 2013 serisi ile oyun tamamen değişmiş yeni bir hikaye, karakter, oyun kalitesi vs. 2013 serisinden sonra o hikayenin devamı niteliğinde de 2015 de çıkmış. Ben Tomb Raider 2013 oynayıp oyunu bitirince 2015 serisini de oynamayı düşünüyorum yükleyip de, acaba aranızda daha önce oynamış birileri var mı bu oyunu nasıl bir şeydir sarar mı yani? :) Oynamış arkadaşlar varsa yorumlarını merakla bekliyorum.

Okul yıllarımda MaxPayne - TomRaider - Sniper Elite 2- Hitman gibi oyunlar ile vakit geçirirdik arkadaşlarımız ile.Tom raiderinde yaklaşık 2 3 serisini bitirmiştik sanırım oyun baya güzel ve sarıyor tavsiye ederim kesinlikle.

Yorumlar için çok teşekkürler. Peki oyunu kavramam uzun sürer mi yani mesela birkaç oynanış videosuna baktım oyunun hikayesini görmemek için çok bakmadım ama mesela exp vardı sanırım o exp ne işe yarıyor yani karakter mi güçleniyor, özellikler falan mı gelişiyor, item toplama falan var mı vs. bu tarz pek oyun oynamadığım için acaba oyunu anlaması uzun sürer mi zor mu diye soruyorum. Ayrıca bilgisayarın özelliklerine gelecek olursak:

Marka: Casper
Ram: 4 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GT540M 1 GB
İşlemci: İntel Core İ3 2.10 GHz 2 Çekirdekli

Özellikletden pek anlamam, daha önce Crysis 1 ve 2, Gta 4, Pes 2017 oynadım bu bilgisayarda, bu oyunda da sıkıntı çıkmaz sanırım değil mi kaldırır mı acaba?

- - - Güncellendi - - -

Yorumlar için çok teşekkürler. Peki oyunu kavramam uzun sürer mi yani mesela birkaç oynanış videosuna baktım oyunun hikayesini görmemek için çok bakmadım ama mesela exp vardı sanırım o exp ne işe yarıyor yani karakter mi güçleniyor, özellikler falan mı gelişiyor, item toplama falan var mı vs. bu tarz pek oyun oynamadığım için acaba oyunu anlaması uzun sürer mi zor mu diye soruyorum. Ayrıca bilgisayarın özelliklerine gelecek olursak:

Marka: Casper
Ram: 4 GB
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GT540M 1 GB
İşlemci: İntel Core İ3 2.10 GHz 2 Çekirdekli

Özellikletden pek anlamam, daha önce Crysis 1 ve 2, Gta 4, Pes 2017 oynadım bu bilgisayarda, bu oyunda da sıkıntı çıkmaz sanırım değil mi kaldırır mı acaba?

Cevaplayabilecek birileri yok mu acaba?

Son düzenleme:
Cevaplayabilecek birileri yok mu acaba?

Dün sana cevabı Playstation 4'ten verdim, pc çökmüştü daha yeni geldi. :D

Gelelim cevaplarına

Oyunun istediği Minimum Özellik Şunlar;

OS:Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)

Processor:Dual core CPU: AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+), Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)

Memory:1GB Memory (2GB on Vista)

Graphics:DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM: AMD Radeon HD 2600 XT, nVidia 8600

DirectX®:9.0c

Hard Drive:12 GB HD space

Önerilen 'de bunlar;

Processor:Quad core CPU: AMD Phenom II X4 955, Intel Core i5-750

Memory:4 GB RAM

Graphics:DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM: AMD Radeon HD 5870, nVidia GTX 480

DirectX®:11

Other Requirements:Broadband Internet connection

Yani rahat bir şekilde oynarsın diye düşünüyorum :wgl:

- - - Güncellendi - - -

+ Olarak Oyunu kavraman çok basit alışırsın. FarCry 4 veya 3 gibi düşün gelişme sistemini benzer.

Gelelim cevaplarına

Processor:Dual core CPU: AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+), Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)

Graphics:DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM: AMD Radeon HD 2600 XT, nVidia 8600

Önerilen 'de bunlar;

Graphics:DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM: AMD Radeon HD 5870, nVidia GTX 480

- - - Güncellendi - - -

+ Olarak Oyunu kavraman çok basit alışırsın. FarCry 4 veya 3 gibi düşün gelişme sistemini benzer.

Anladım çok teşekkür ederim sağolasın. :)

- - - Güncellendi - - -

Gelelim cevaplarına

Önerilen 'de bunlar;

- - - Güncellendi - - -

Ya fazla soru sordum sanki ama birde oyunun güncellemesi varmış sanırım kurulması gerekli midir acaba bir bilgin var mı yani oyunu bozmasın sonra? :)

Bende oyunu bu konudan gördüm güzele benziyor oyun yükledim ayarlarını ultraya ayarladım daha çok oynamadım donuyor mu diye bakmak için girip çıktım bir sorun yok. Performans ölçümü var oyunun menüsünde benim performans istatistiklerinde şunlar çıktı:

MIN FPS: 26,4
MAX FPS: 41,4
AVERAGE FPS: 34,0

Bu fps den falan hiç ama hiç anlamam bu istatistikler nasıl bilen var mı acaba?

Geri