• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Tool] League Of Legends - Skin değiştirme - Orman Zamanı...

WOW I LAGGED

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Tem 2013
Puanı
28
e25nqv.png

- Bu program sadece sizde gözükebilcek şekilde skininizi değiştiriyor,jungle zamanını tutuyor ve 2-3 özelliği var

Programın genel görüntüsü

KZJZ3o.png

x8QPWV.png

Anlatım:
1-) Verdiğim linkten attığım dosyayı indirin
2-) Install dosyası indiricez onu kurun
3-) Create account yazısına tıklayarak
4-) ID - PW girerek login oluyoruz
5-) Oyuna giriyoruz (Oyundayken açtıysanız programı öylede çalışıyor
6-)Jungle timer bölümünden kullanmak istediğiniz ayarları ayarlıyabilirsiniz Enable Jungle Timer kısmındaki tick'i kaldırırsanız mod devre dışı kalır
7-)Change skin bölümünden oynamak istediğiniz şampiyonu seçiniz ve sağ alt köşeden skini seçiniz ve apply yazısına tıklayın
8-) Oyuna girdğinizde skin sadece size gözüküyor.
8-) Eğer skini değiştirmek istiyorsanız Reset Champion Skin yazsına tıklayın

wzY3AD.png

Download

- Program bana ait değildir
- Kendim denedim çalışıyor kesinlikle

NOT: SKIN OLAYI SADECE SİZDE GÖZÜKÜR.

Son düzenleme:
Geçen sene içerisinde LoL TV'de programın farkında olduklarını onlar için bir sakınca olmadığını yazmışlardı chatte :)

Kucukde olsa bir ban riski var skin bugun. Fakat banlanicaginizi sanmiyorum kullanabilirsiniz :)

Ban yemeyiz dimi. :D
ban riski yok fakat hesap güvenliğinde sorun çıkabilir hani id pw yazıyorsun ve oyundan bağımsız bir exe kullanıyorsun.Ayrıca oyunculuğu geliştiren birşey değil bu aksine botlaştırıyor.Ben sürelerin takibinde olarak oyun mekaniğimi geliştirmeyi tercih ediyorum timer kullanmak yerine...Ama bu benim fikrim ve program farklı düşünenler için çok ideal;)

ban riski yok fakat hesap güvenliğinde sorun çıkabilir hani id pw yazıyorsun ve oyundan bağımsız bir exe kullanıyorsun.Ayrıca oyunculuğu geliştiren birşey değil bu aksine botlaştırıyor.Ben sürelerin takibinde olarak oyun mekaniğimi geliştirmeyi tercih ediyorum timer kullanmak yerine...Ama bu benim fikrim ve program farklı düşünenler için çok ideal;)

Sadece jungle timer için kullanmaya gerek yok yokki skin içinde kullanabilirsin

Sadece jungle timer için kullanmaya gerek yok yokki skin içinde kullanabilirsin
skin changeyi herkesin kullanacağını düşünerek ona cevap vermedim hani o zaten tatlı,sempatik birşey :) ama hesap güvenliğini riske atıyorsun onu demek istdim jungle timer a ben karşıyım ama kullanana da saygı duyarım

Kucukde olsa bir ban riski var skin bugun. Fakat banlanicaginizi sanmiyorum kullanabilirsiniz :)

Cass pro abimiz kullanabilirsiniz diyorsa kullanabilirsinizdir onay gelmiştir :D

----------

skin changeyi herkesin kullanacağını düşünerek ona cevap vermedim hani o zaten tatlı,sempatik birşey :) ama hesap güvenliğini riske atıyorsun onu demek istdim jungle timer a ben karşıyım ama kullanana da saygı duyarım

Pax TF,Jax deniyelim bakalım bi :D

gayet güzel bi program gerek jungle timer gerek skinler olsun. ID PW girmiyoruz ayrıca bu program için ayrı bi id pw alıyosunuz bi risk yok yani

Geri