• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

toplama bilgisayar

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
yeni nesil oyunların çıkmaya başlamasıyla benim bilgisayarda yavaş yavaş beni emekliye ayır demeye başladı sadece kasa toplamak istiyorum nakit 1300 tl param var 1 tl bile aşamam bu parayı :D novabilgisayar toplama uygulamasında bişeyler baktım fakat 2000 tl den aşşa tutmuyo benim için bi kasa toplarmısınız satın alırken tam olarak parçaların fiyatın ne ediceğine dair bilgim olur :D

edit: Kasayı sadece oyun oynamak için kullanıcam lag kasma donma olsun istemiyorum açıkcası bunu göz önünde tutarak bi sistem önerirseniz :D

Son düzenleme:
öneri için teşekkürler biraz daha araştırmakta fayda var sanırım araştırdıkça kafam daha çok karışıyo ve şüpelerim artıyo :D

Dolar ve euroa da tam tavan yapmis durumda..

Ne alirsan al 2,5 katini ödiyiceksin acelen yoksa biraz bekle bu kur ile pc toplanmaz.

Gravitye katiliyorum. Sistem toplarken AMD ve FX x6 6300 lu bi sistem toplanır.

Bence 2015e kadar bekle ben öyle yapiyorum şuanda ve butcende artar yeni ürünler cikar ve uygun fiyata sağlam sistem toplarsin :)

peki uygun zaman ne zaman sence böyle devam edermi yoksa düşermi dolar pek takip etmiyorum döviz işlerini :D

Savas mavas oldugu icin hemen inicegini zannetmiyorum. Ancak savastigi icin paraya ihtiyaci olucak, ve savastan ciktigi zamanda düsücek ki azar azar degil hizlica düsücektir tarihte hep böyle oldu en azindan.

Yani bundan daha pahalida kolay kolay olmaz tarihinin en yüksek günlerinde suan,bende toplamak istiyorum ama acelem yok bekliyorum senin durumunu bilemem.

Bu kur islerini köseye birakalim tam emin olamayiz, ama ddr6 ciktigi icin ddr5 fiyatlari düsücek bundan emin olabiliriz her halukarda biraz beklemekte fayda oldugunu dusunuyorum.

Geri