• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Toplu Video İndirme Programı

HuRSHeeeT

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
1
Merhaba arkadaşlar.

Bana web sitesinden toplu video indirme programı lazım. Ama linkleri tek tek girebileceğim veya eklentilerle sağ üstten tek tek seçeceğim türden birşey değil. IDM 'de var dediler yaptım ama .mp4 dosyalarını bulamadı maalesef eklememe rağmen. Httrack ile denedim oda indiremedi videoları.

Misal ben oraya http://www.funnyplace.org yazıcam. Bana burdaki videoları indirmeye başlayacak.

Not : Sayfa sayfa indirmeside yeterli ; bağlantıları ben eklerim. İndireceğim sayfada ortalama 10-15 video var.
Not2: İndireceğim site youtube değil.
Not3: Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın.
Not4: Program paylaşmak yasak olabilir ; onun için link değilde isim verirseniz iyi olur :)

Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Geri