• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Torrent programları açılmıyor yardım ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SteinHard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SteinHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2009
Puanı
147
Pc'de uTorrent ve BitTorrent programlari ilk yuklendikten sonra 1 kez acildilar daha sonra her tiklayisimda kum saati cikiyor ve bisey cikmiyor ,ne yeniden yukleniyor ne de siliniyor...Virus programi yok suan engelleyen bisey yok yani ama acilmiyor ?

Dün 6.8 gblikk bişey indiriyodum,500mb kaldı programda açılmıyor ona yanıyorum.

Son düzenleme:
Başka bir programda böyle bir şey yaşadın mı önceden açılıpta sonradan açılmayan ?

Başka bir programda böyle bir şey yaşadın mı önceden açılıpta sonradan açılmayan ?
Hayır daha önce böyle bişeyle karşılaşmadım.İki gün önce utorrenti kurdum kullandım,dün açılmadı bittorrent kurdum indiriyodum bi dosya şimdi eve geldim açtım bittorent açılmıyor.Deluge die bi program indirdim onla devam ettiriyorum downloadı ama çözemedim hala sorun devam ediyor.

Geri