• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Total Domination - Tanıtım & Üyelik Alımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Marlock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Marlock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2013
Puanı
78
maxigameanner3.png

maxayrac3.png

Total Domination - Web Sitesi - Total Domination: Nuclear Strategy | Best Browser Game | Play Online for Free
Total Domination Üyelik Sitesi - Total Domination: Nuclear Strategy | Best Browser Game | Play Online for Free

maxayrac3.png

Total domination adlı oyun 20.000.000 ve daha fazla oyuncuya sahip bir strateji browser oyunudur.

Birçok strateji oyunu oynadım ve hiç şüphesiz diyebilirim ki Total Domination : Nuclear Strategy oyunun hası. Bu oyunu tam 4aydan beridir oynuyorum ve hergün daha da bağlanıyorum. Bu oyunda herşey var. Strateji, yüksek teknoloji, karizmatik zırhlar, saldırı ve savunma taktikleri, takımlar ve belirli hedefler (görevler). Arayüz düzgün ve akıcı. Silahlar hiç şüphesiz harika ve aklınızı başınızdan alacak. Eğer size fazlasını ve daha fazlasını sunacak bir oyun arıyorsanız, biraz kıç tekmelemek ve kimseyi esir almak istemiyorsanız o zaman Total Domination : Nuclear Strategy tam sizin oyununuz. Sayısız clana girebilirsiniz, tek tek, dünyanın her yerinden insanlarla sohbet edebilir hatta düşman bile edinebilirsiniz, bu oyunda tüm bunların hepsi var. Karım beni bilgisayar başından kaldırmaya çalışıyor.Total Domination: Nuclear Strategy gibi kaliteli bir oyun varken vaktinizi kalitesiz kopya ve çakma oyunlarla harcamayın.

Total Domination Üyelik Alımı

1. Kullanıcı Adı
2. Email
3. Şifre
4. Şifre Tekrar

Play For Free'ye tıklayıp üyelik alma işlemini bitiriyoruz ve oyuna giriş yapabilirsiniz.
maxayrac3.png

Son düzenleme:
Geri