• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Total War: Attila Flags of Factions Mod

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

flagmod.png

Total War Attila'da ulusların bayrakları yada amblemleri artık ne diyorsanız ben bayrak demeyi tercih ediyorum. Oyunun bayrakları bazı oyuncular tarafından beğenilmedi.Bayrakları beğenmeyenler arasında yabancı modcular da olunca kısa sürede yeni bayraklar ekleyen bir mod çıktı. Yeni bayraklarda Barbarian İnvasion'nun izlerini görüyoruz. Mod ulusların bayraklarını değiştirmenin yanı sıra bazı ulusların birimlerini yeni bayrağa uygun şekilde yeniden renklendiriyor.

Resimler

Batı Roma İmparatorluğu - Doğu Roma İmparatorluğu

noif_attila_WRE_flag.png

2015-02-17_00003.jpg

Saksonlar

P5GGZ6.png

[RESIZE=900]
07rrQV.png
[/RESIZE]

mGRRn2.png

Vikingler

8lXXAd.png

Franklar

oAyyb2.png

mGRRQV.jpg

Sasani İmparatorluğu

1Y771p.png

RJGpE1.jpg

Hunlar

kj08jq.png

EV2A4g.jpg

Sık Sorulan Sorular

S:Bayrak modu Radious mod ile çalışıyor mu?
C:Evet çalışıyor.

S: Ulusumun bayrak hali aynı ama mod çalışıyor. Nasıl düzelir?
C: Öncelikle oyunun ayarlar kısmında 2D yerine 3D seçili olmalı. Eğer sorun çözülmediyse güncelleme beklemeniz gerekiyor.

İndirme ve Kurulum: TWC: Attila Flags of Factions

Modun ana sayfasının linkini veriyorum. Yukarıdaki linkten sayfaya ulaşabilirsiniz. Yapımcı bütün bayrakları beğenmeyen olur diye her ulusun bayrağını ayrı ayrı eklemiş. İndirdiğiniz dosyaları "STEAM\SteamApps\common\Total War Attila\data" adresine yapıştırın. Oyuna girerken launcher bölümündeki mod yöneticisinden modu aktif edin.

Geri