• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Total War: Rome 2 Dalmaçyalılar Kısa Başlangıç Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Dalmaçyalılar, günümüzde Hırvatistan ve Karadağ'lılardır. Kısa bir rehber olacak.

Başlayalım, yine her zaman ki gibi teknolojiyi öncelik olarak tarım'a veriyoruz. Yine aynı şekil de iktisat'ı bitiriyoruz ama ordu çıkarmıyoruz. Çünkü şimdilik bir birim var ve güçsüz birim, çıkarmanıza gerek yok kimse saldırmaz. Ancak şu olabilir, ticaret antlaşmaları ve saldırmazlık antlaşmaları gelir ise kabul edin. Örneğin bana Brusiler'den saldırmazlık antlaşması geldi. Neyse 1 şehirimiz olduğu için ve gelişmiş bir devlet olmadığımız için ilk başda şu şekilde inşa edin binaları;

Daha sonra ordu hazırlamaya başlayın ve ilk başda Deliminium,Epidamnos ve Apollonia'yı alın. Eğer Apollonia'yı sizden önce Atina veya Sparta alırsa şimdilik ellemeyin. Bir kaç tur bu şehirleri aldıktan sonra bekleyin gerekli olan teknolojileri bitirin, iktisat'tan sonra.

Tamam şimdi, küçük bir krallık olmak istiyorsanız böyle takılın. Yok ben büyümek istiyorum diyorsanız ege tarafı değil Brusiler tarafından Rusya ve Almanya tarafına açılın. Bu sırada ele geçirdiğiniz şehirlere asayiş için genellikle tiyatro, gıda için genellikle tarım inşa edin ve ticaret yapmayı unutmayın. Bunları yaparken zaten ekonominiz de güçlenicek.

Geri