• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Total War: Rome 2 Para Kazanma Yolları Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Ticaret anlaşması yapın.Örneğin ben ticaretten 3000 altın kazanıyorum.

Ekonomi alanında araştırmalar yapın.

Aklıma şu an sadece bunlar geldi.Geldikçe yazmaya devam edeceğim.

Ticaret anlaşması yapamıyorum diyenlere:

Güçlenmeye çalışın ekonomi alanındada araştırmalar yapın şehriniz çok olursa 3-4 eyalet sahibi olursanız bunlarda etkili olur. Daha çok devletle diplomasi yolunu açar buda size fayda sağlar.Ticaret anlaşmalarında karşı devlete azda olsa birşey atmalısınız. Paranızın 1/4'ü yeterli olur.Daha fazlasını sakın vermeyin.Birde şehirlerinize bol bol şarküteri vs. kurun bu üretiminizi arttırır. Bu da size fayda sağlar. Daha fazlasını bilenler yanıtlama yoluyla paylaşsın.

Geri