• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TP- Link

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar tp-link tl-mr3020 var elimde turkcell vinn ile bağlayıp vinni wifi bağlantısı yapabilceğim hale getirmeye çalışıyorum ama bir türlü cihazın arayüzüne geçemedim wifi bağlantı şifresi üzerinde yazıyor normal modem lan1 den bu cihazın wan i na bağladım laptopdan wifi ile cihaz üzerindeki şifreyi yazdım bağlandı ama arayüze geçmiyor diye switch 192.168.0.51 ile bağlanıyordu ip adresini 192.168.0.50 yaptığımda sınırlı bağlantı haline geçiyor internet ve bağlanıyordu bunda 192.168.0.254 den arayüze geçiliyormuş ama beceremedim ek çözüm yolu önerebilcek var mı yarın sabaha kadar halletmem lazım kız arkadaşa boş artislik yaptım bırak sen ne anlarsın ben hallederim diye yapamassam madarayım :D

arkadaşlar tp-link tl-mr3020 var elimde turkcell vinn ile bağlayıp vinni wifi bağlantısı yapabilceğim hale getirmeye çalışıyorum ama bir türlü cihazın arayüzüne geçemedim wifi bağlantı şifresi üzerinde yazıyor normal modem lan1 den bu cihazın wan i na bağladım laptopdan wifi ile cihaz üzerindeki şifreyi yazdım bağlandı ama arayüze geçmiyor diye switch 192.168.0.51 ile bağlanıyordu ip adresini 192.168.0.50 yaptığımda sınırlı bağlantı haline geçiyor internet ve bağlanıyordu bunda 192.168.0.254 den arayüze geçiliyormuş ama beceremedim ek çözüm yolu önerebilcek var mı yarın sabaha kadar halletmem lazım kız arkadaşa boş artislik yaptım bırak sen ne anlarsın ben hallederim diye yapamassam madarayım :D

Öncelikle Merhaba,

Profilimiz bu forumda yeni olduğu için bir tedirginlik olabilir hmmmGenellikle ürünlerimiz ile ilgili diğer forumlar da dahil olmak üzere sorun yaşayan kullanıcılarımıza yardımcı olmak adına sürekli takipte kalmaya çalışıyoruz.

Odessa sorunun ile ilgili sana çok basit bir şekilde yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle USB VINN cihazının model numarasını iletebilir misin ? Model numarasına göre cihazların uyumluluk durumları vardır. Bunları kontrol edip cihazla kullanabiliyor musun kontrol edelim.

Geri