• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR # 30 Lvl # Silver 2 Satılık Hesap

Mythology

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Eyl 2009
Puanı
8
Karaterin olduğu Server : TR
Karakter LVL : 30 LVL hesap sezon 3 silver olarak tamamlamıştır.
Lig : Silver 2
İstenen ücret : 50 TL(fiyat düşürüldü. Pazarlık Yoktur.)
Alışveriş Yöntemi : Banka havale, veya MaxiGame Aracılık. (Havale konusunda güven sağlanılabilir.)
E-mail Koruması : Hotmail(Hesaba ait, sorunsuz.)

Iletişim Bilgileri :
Ad ve Soyad : Volkan SÖZERİ
Yaşadiği Şehir : İzmir/Kemalpaşa & Manisa
GSM : ciddi alıcılar ile paylaşılabilir. özel mesaj veya
www.facebook.com/vlknsozeri/ adresim üzerinden ulaşabilirsiniz.
Hesaba Ait Resimler :

10.10.2016(Güncellendi)( 2x Totem Görünümü ve Takdir Nişanı eklenmiştir.)
MkQppM.jpg

Hesabın Aldığı (01.10.2016) Güncel Honor(Takdir Buffları)

(1/2) Rakip takım tarafından alınan

RQNG11.jpg

(2/2) Kendi takım arkadaşları tarafından alınan

pEk2X0.jpg

(3/3)

5YXOdR.jpg

Karakterin Ligi

1NAVd5.jpg

Hesapta bulunan şampiyonlar (1/2) ( Brand & Xin Zhao & Galio alındı, resimlerde yoktur.)

yVJAP0.jpg

(2/2)

6mplZN.jpg

Hesapta bulunan Dress(Skin) Kostümler ( Ganimet Ekranında ( Turuncu Öz yetiyor) Boksör Lee Sin(1350 RP) skin bulunmaktadır. resim koyma gereği duymadım.)

RQ8bJG.jpg

Sihirdar Simgeleri & Hesaptaki Rün Kombinasyonu & (1/3)

40WZL0.jpg

(2/3)

OE83R0.jpg

(3/3) ( 2 adet 2016 Şampiyona Gümüş ve Altın simgeleri eklenmiştir. resimlerde yoktur)

znO2mB.jpg

Totem Görünümleri
QQ5BBj.jpg

Ganimet Ekranı

G3Wpvy.jpg

- - - Güncellendi - - -

#Pazarlık payı vardır ve hesabın aldığı Onurlu Davranış ekranları eklenmiştir. konu silinene dek günceldir, herkese iyi günler iyi oyunlar dilerim.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kardeşim, Konu son kez güncellendi resimler eklendi. Aralıklı olarak oynanmaktadır. lig / lp konusu değişkenlik göstermekte.

- - - Güncellendi - - -

Silver 5 // 25 kostüm Resimlerde bulunmayan Canavar Avcısı Draven & Boksör Lee Sin & Yolların Kralı Blitzcrank eklenmiştir. // 53-54 civarı şampiyon bulunmaktadır. ilgilenenler özelden ulaşabilir. fiyatı güncelledim indirim düşünmüyorum.

Geri