• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR # Altın 1 # Hesap ( %60 Fiyat Düştü)

Mythology

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Eyl 2009
Puanı
8
(Satıldı) TR # Altın 1 # Hesap ( %60 Fiyat Düştü)

Karaterin olduğu Server : TR
Karakter LVL : 30 LVL
Lig : Altın 1
İstenen ücret : 120 TL (Fiyat Düştü Pazarlık Yoktur.)
Alışveriş Yöntemi : Banka Havale, veya MaxiGame Aracılık. (Havale konusunda güven sağlanılabilir.)
E-mail Koruması : Hotmail(Hesaba ait, sorunsuz email'i ile teslim edilecektir.)

Iletişim Bilgileri :
Ad ve Soyad : Volkan SÖZERİ
Yaşadiği Şehir : İzmir
GSM : 0553 885 2774 Gmail : volkansozeri95@gmail.com veya Facebook üzerinden konuşulup verilebilir.
Buradan ulaşabilirsiniz

[UYARI] CS:GO 80 TL ve üzeri İtem teklifleri değerlendirilebilir, üzeri tamamlanabilir. harici
teklifler ile ilgilenmiyorum.
[/UYARI]

Hesaba Ait Resimler :

Karakterin Ligi

( Platin Çerçeve ve Şanlı Graves Kostüm & Şanlı Totem Görünümü ve Sihirdar Simgeleri Mevcuttur ) ( 09.12.2017 01:29 Güncel )

V3JPgy.jpg

bLokjG.jpg

Hesapta bulunan şampiyonlar & Sihirdar Simgeleri ( Şampiyon listesine Vel Koz ve 3-5 ek şampiyon eklenmiştir )

pWDyoq.jpg

Hesapta bulunan Dress(Skin) Kostümler

Akb4qr.jpg

Rün Ekranı

BAdJ6G.jpg

Ganimet Ekranı

vpDk8D.jpg

Hesap üzerinde Harcanılan Riot Point Tutarı

BA7z8Q.jpg

- - - Güncellendi - - -

#Güncellendi Bilginiz olsun ; Hesap alacağınız kişiden hesabın en son konuştuğunuz an'a ait isim yeri kapalı olur veya olmaz o kısım sorun değil Güncel resim almadığınız sürece alışveriş yapmayın.

- - - Güncellendi - - -

#Güncellendi son fiyattır.

- - - Güncellendi - - -

#Güncellendi son fiyattır #

- - - Güncellendi - - -

MaxiGame Ailesi'ne Saygılarımla
Konu son defa güncellenmiştir.

Son düzenleme:
Hocam hesabına 380 TL harcamışsın, neden 120 TL 'ye satıyorsun? Emeğine yazık

Son düzenleme:
Hocam hesabına 380 TL harcamışsın, neden 80 TL 'ye satıyorsun? Emeğine yazık
Birader riske girmeyi seven biri değilim,Emeğimin karşılığını düşünecek olsaydım hiç para yatırmazdım bu oyuna bir de oyun oynamaya vaktim olmuyor, boş durup çürüyeceğine biri sıfırdan uğraşmadan hazır bol ıvır zıvırlı çarı alıp oynasın diye ucuza veriyorum.

- - - Güncellendi - - -

Kardeşim benim hayırlı satışlar :)
Kardeşimm teşekkür ederim. Özlendin :shm:

Geri