• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tr#Challenger Çerçeveli#Elmas 5 Hesap#+110 Skin# 72633 IP#Legendary Skinler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan enes45tr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

enes45tr

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Haz 2016
Puanı
0
Merhaba,
arkadaşlar oyunu vakit ayıramadığım ve paraya ihtiyacım olduğu için lol hesabımı satmak istiyorum.Hesap sezon 3te açılmıştır.Sezon 4'ü elmas olarak tamamlayıp sezon 5'te challenger yaptım.S6'da vaktim olmadıgından dolayı elmas 5 yapıp bıraktım.Hesapta 4-5 tane hero hariç tüm herolar açıktır.20 sayfa rün sayfası bulunmakta ve mağazadaki şuan metada kullanabileceğiniz tüm rünlerden 9 adet açıktır.Bunun yanı sıra legendary ve şuan satışı olmayan 110'un üstündebirçok kostüm mevcuttur, ilgilenenler için lee ve vaynede chroma pack açıktır.Whatsapp üzerinden konuşabiliriz.

• Karaterin olduğu Server : TR
  • Karakter LVL : 30 LVL
  • Lig : Elmas 5
  • İstenen ücret : 750 TL
  • Alışveriş Yöntemi : Manisa/İzmir elden teslim veya banka hesabına havale
  • E-mail Koruması : Hotmail(Satın alana devir edilecek)

Iletişim Bilgileri :

• Ad ve Soyad : Enes Balkan
  • Yaşadiği Şehir : Manisa
  • GSM : 0507 688 13 71
  • Facebook : facebook.com/0zelBirAdam
r9XmJN.jpg
L38YOG.jpg

QM84p3.jpg

PM2YON.jpg

7vWVyW.jpg

gov49R.jpg
9LW9D3.jpg