• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tr: Dia 4 smurf hesap cs riven gibi özel kostümler !

Aktiflik
K.Tarihi
16 Haz 2016
Puanı
0
Smurf hesabımı satıyorum. Ligi Diamond 4 0 LP 'dir. Yeni ligi atladı. Elosu 25-27 geliyor, 14-15 gidiyor.

Hesapta Diamond çerçeve mevcuttur, anlayacagınız üzere elosu yüksektir. hesap sezon 5in ortasından beri aktif ve şimdiye kadar chat ban bile yememiştir zaten smurf hesap oldugundan hesap temizdir.

5 adet rün sayfası mevcuttur, 20 adet sihirdar simgesi mevcuttur, 35 skini var ( Pulsefire Ezreal - Ruh bekçisi udyr - Şanlı sivir - CS RİVEN ) özel skinleri parantez içerisinde yazdım bunun dışında 7 adet efsanevi kostümü var bunlar ise; Eternum nocturne, Eternum Rek'sai, Muhabir Janna, Kan beyi Vladimir, Altın kanat Kayle, Bölüm sonu canavarı Veigar, Savaş makinesi Cho'gath.

Ev kiramı yatırıcam bu yüzden paraya ihtiyacım oldugundan satıyorum tekliflerinizi bekliyorum ve değerlendireceğim alıcısına şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Iletişim için: 0530 384 9655 İyi forumlar :'(

Geri