• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR Diamond 4 Char :) (ACİLL)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan palladin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

palladin

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2016
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar s3 den beri oynuyorum satmaya karar verdim. ---------------------------------------------İLETİŞİM: WHATSAP :05051103125--------------------
81 Champion var
30 Skin var(975RP den aşağı skin max 3)
4 Efsanevi skin(fotosu var)
Hesapta 16827 IP var
TR Sıralaması 2 ay öncesine kadar 18. idim oynamadığım için 32 oldum
smile.gif
(fotosu var)

Skinler; Şanlı Sivir,Arcade Riven,Kod Adı Fiora,Kaptan Fortune,Beyefendi Gnar,Havai Fişek Jinx,Komiser Voli,Kanlı Ay Elise,Aynasız Vi,Havuz Partisi Leona,Havuz Partisi Renekton,Vahşi Süvari Sejuani,Hayalet Gelin Morgana,Buz Ejderi Shyvana,Panda Annie,Savaş Ustası J4,Altın Kanat Kayle,Çelik Kuvvet Lux,Ölüm Çiçeği Elise,Roket Kız Tristana,Astronautilus,Kelle Avcısı Rengar,Çılgın Lulu,İbliskılıç Tryndamere,Zümrüt Kayle,Cenazeci Yorick,Jaximus,Komando J4,Hurdacı Trundle,Brolaf,Seçilmiş Kişi Master Yi

-----------------------------------------------------------------------------------------------İSTEDİĞİM FİYAT 350 PAZARLIK SÜNNETTİR :) -----------------------------------------------------------------------------

rE6qNB.png
qEjgGQ.png
gX2NWZ.png
5YLAyl.png
LQZJvz.png

Son düzenleme:
Geri