• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

TR # Gold 3 # 75+ Şampiyon # Efsanevi kostümler # Gold Çerçeve!

Kürşad

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ocak 2011
Puanı
186
Merhabalar, Türkiye sunucusunda bulunan Altın 3 liginde ki 70 LP'li (lig puanı) hesabımı satıyorum. Daha önce takas olarak belirtmiştim fakat şuan başka bir hesapta devam ettiğim için satmayı düşünüyorum. İki adet rün sayfasına ve yetmiş beşe yakın şampiyona sahibim. Bir miktar rp bulunmaktadır. Bu sezon aktif olamadığımdan dolayı henüz Platin lige çıkmış değilim. Sezon üçten beri aktif olarak oynanmaktadır. En ufak bir ceza, kısıtlama almamıştır, hesapta hakaret dahi edilmemiştir. Eğer mantıklı bir takas teklifi gelirse de değerlendireceğimi belirtmeliyim.90TL ücret karşılığında satacağım, ufakta olsa pazarlık payı vardır, gözden çıkardığımdan emeğimi ucuza bırakıyorum.

• Karakterin bulunduğu sunucu: Türkiye
  • Karakterin seviyesi: 30
  • Karakterin ligi: Gold 3
  • İstenilen karşılık: 90TL (İzmir içi elden, havale)
  • İletişim: Telefon numaranızı özel mesajla gönderin, size dönüş yapayım
  • Güncel satış durumu; Satıldı!

2_It5_Ok0.png

g_YHby_ZK.jpg

k9fr5_La.png

Son düzenleme:
Günceldir. Pazarlık payı var gözden çıkardığım için daha ucuza bırakacağım.

Fiyat düşmüştür, artık oynamadığımdan dolayı ucuza bırakacağım.

Geri